fbpx
NAVY SPORT показали відео з 12-го турніру «Звитяга ВМС»

NAVY SPORT показали відео з 12-го турніру «Звитяга ВМС»

ВМС України Змагання ЗСУ Морська піхота Одеса Україна

На початку жовтня в Одесі відбувся 12-й турнір із кросфіту «Звитяга ВМС», присвячений пам’яті загиблого українського морського піхотинця Івана Сакаля.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на NAVY SPORT.

Тоді за звання найкращих змагались понад 100 учасників.

У турнірі взяли участь спортсмени не тільки з ВМС, а й різних військових та силових структур України, а також цивільні спортсмени-аматори.

Захід проводили в межах проєкту UA Navy Sport, і, за словами організаторів, цьогоріч він перевершив всі очікування.

Вперше «Звитяга ВМС» відбулася на олімпійському стадіоні, за що організатори були вдячні директору стадіону «Динамо» Ользі Черкасовій, яка всіляко допомагала у проведені турніру.

«Маємо цього року рекордну кількість представників із різних військових частин. А це є свідченням того, що ми рухаємося в правильному напрямку і нам вдається мотивувати військовослужбовців до здорового способу життя та покращення своєї фізичної підготовки», — розповів засновник організації UА Navy Sport Ігор Руляк.

У даних змаганнях беруть участь близько 30 курсантів не лише з Одеси, а й з Харкова та Львова.

«Також не може не радувати й географія учасників. Це спортсмени чи не з усіх куточків України та навіть представники з Молдови», – підкреслив Ігор Руляк.

Нагороди

Загалом змагання налічували декілька комплексів. Серед них 2 комплекси бігу, 2 — важкої атлетики та гімнастики та 5-й, фінальний, який організатори до останнього тримали в таємниці. Це був силовий комплекс, який поєднав у собі вправи з гирями та на канаті.

Стадіон де проводився 12-й турнір із кросфіту «Звитяга ВМС». Жовтень 2021

За словами учасників, з кожним роком «Звитяга ВМС» розширює горизонти і дає можливість знаходити хороших друзів. А ще кожна участь у турнірі — це виклик собі на витривалість та міцність.

Цього року в категорії «чоловіки-військові» головним призом стала помпова рушниця Hatsan Escort, а для категорії «жінки-військові» — травматичний пістолет «Форт 10Р». Крім того, переможці в категорії «військовослужбовці» отримали сертифікати на заняття з інструктором у найкращому тирі Одеси. Зібрані з реєстрації учасників змагань кошти будуть направлені на закупівлю тренажера Concept 2 для однієї з бойових частин Військово-Морських Сил України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС України Змагання ЗСУ Морська піхота Одеса Україна