fbpx
Неназвана східноєвропейська країна замовила 100 бронемашин “BATT UMG”

Неназвана східноєвропейська країна замовила 100 бронемашин “BATT UMG”

Автотехніка Бронетехніка Європа Закупівлі Світ Україна

Компанія «The Armored Group» (TAG) отримала замовлення приблизно на 23,2 мільйона доларів на постачання бронетехніки для підтримки місії збройних сил неназваної східноєвропейської країни.

Про це повідомили представники компанії.

Замовлення включає 100 автомобілів, першу партію яких буде доставлено замовнику в червні 2022 року.

Виконавчий віцепрезидент TAG Бо Гейлі прокоментував:

«Для ветерана бойових дій немає нічого приємнішого, ніж бачити, як команда об’єднується для виконання спільного завдання. TAG пишається тим, що об’єднала зусилля з компанією Grey Raven Group (GRG) для вирішення цієї критичної потреби у броньованих військових машинах. Ці транспортні засоби забезпечують найважливішу можливість, оскільки чоловіки та жінки у Збройних Силах захищають право визначати майбутнє своєї нації на своїх умовах».

Фото: Бронемашина «BATT UMG» компанії «The Armored Group» (TAG)

Формулювання віцепрезидента компанії TAG, яке змушує допускати, що Україна є країною-одержувачем.

Компанія GRG найбільш відома тим, що працює з кількома виробниками оборонної продукції для усунення прогалин в експлуатаційних можливостях, і призначена експертом групи з аналізу обладнання та підтримки управління продуктами.

Зусилля, що додаються командою, є чудовою ілюстрацією того, що компанії об’єднуються, щоб робити те, що кожна з них робить найкраще, щоб гарантувати, що кінцевий користувач отримає найкращі доступні можливості та постійну спеціалізовану підтримку клієнтів.

Фото: Бронемашина «BATT UMG» компанії «The Armored Group» (TAG)

Враховуючи, що єдина бойова броньована машина, яку виробляє нині TAG, — це «BATT UMG», можна припустити, що саме ця машина буде відправлена, ймовірно, в Україну.

«BATT UMG» оснащується системами спостереження та зв’язку військового рівня.

Машина побудована на комерційно доступній цивільній платформі, яка потім була модифікована відповідно до найвищих стандартів TAG щодо живучості в зонах конфліктів.

Шасі на базі «Ford» дає «BATT UMG» доступ до однієї з найбільших у світі міжнародних дистриб’юторських мереж, що робить бронемашину ремонтопридатною у найвіддаленіших регіонах планети.

Автотехніка Бронетехніка Європа Закупівлі Світ Україна