fbpx
Неподалік України знаходиться 122 тисячі російських військових

Неподалік України знаходиться 122 тисячі російських військових

ЗС Росії Кордон РНБО Російська агресія Росія Сусіди Україна

Біля кордонів України на відстані 200 км знаходиться 122 тисячі російських військових.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на заяву секретаря РНБО Олексія Данілова.

Також на відстані 400 км знаходиться вже 143,5 тисячі військових Збройних сил Російської Федерації.

«Те, що стосується безпосередньо кількості військ… На сьогоднішній день те, що ми бачимо, це 122 тисячі знаходиться на 200 км і 143 тис. 500 військових Російської Федерації – на відстані 400 км в цьому радіусі від нашого кордону», – повідомив представник Ради національної безпеки і оборони України.

Олексій Данілов вкотре відзначив, що ситуація з 2014 року біля кордонів ніколи не була спокійною, але Президент та вище військове керівництво країни тримає ситуацію на контролі.

«Ми розуміємо, що там відбувається, і у разі загострення, – це не може відбутися миттєво, умовно кажучи, сьогодні на сьогодні, для цього треба готуватись, – все це ми відслідковуємо», – запевнив секретар Радбезу.

Данілов також нагадав, що з 1 січня 2022 року набуває чинності закон «Про основи національного спротиву», що дозволить посилити обороноздатність країни.

«У нас додатково з’являються ресурси, і територіальна оборона, за необхідності, дасть обов’язково відсіч агресору. Зброю треба тримати змащеною. Бажано нею не користувались, але за необхідності всі громадяни знають що треба робити», – наголосив секретар РНБО.

У листопаді українська розвідка повідомляла, що біля кордону України та на окупованому Криму зосереджено близько 90 тисяч російських військових.

Фото на тему: Збройні сили Росії / ЗС РФ

Факти, що надаються розвідувальними органами України, знаходять своє підтвердження під час обміну інформацією з партнерами України.

Нагадаємо, у жовтні Президент України провів засідання Ради національної безпеки та оборони (РНБО), на якому було затверджено План оборони України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗС Росії Кордон РНБО Російська агресія Росія Сусіди Україна