fbpx
«Нептун» відпрацював одночасне ураження двох цілей

«Нептун» відпрацював одночасне ураження двох цілей

«Нептун» Державний випробувальний полігон «Алібей» Державні випробування КБ «ЛУЧ» Ракетобудування

Ракетний комплекс РК-360МЦ «Нептун» відпрацював одночасне ураження двох надводних цілей.

Про це розказав Генеральний конструктор КБ «ЛУЧ» Олег Коростельов в коментарі АрміяInform.

Пуски відбувались послідовно з різницею у декілька секунд з випробувального полігону «Алібей» на півдні Одеської області.

Цілі знаходились на відстані в 10-15 кілометрів одна від одної у відкритому морі, перед ураженням перша ракета пролетіла 85 км, а друга 110 км та на кінцевій ділянці польоту знизились на висоту у 5 метрів над рівнем моря.

Кожна з них летіла своїм маршрутом тому довжина пройденого шляху різна.

«Потім вони розрахували оптимальну точку влучання, пройшли шлях, що залишився, та знищили дві морські цілі. Я всі вам вітаю! Випробування пройшли успішно, всі надводні цілі були уражені на заданій дальності», – розказав генеральний конструктор КБ «ЛУЧ» Олег Коростельов

РК-360 МЦ – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою Р-360 призначений для ураження та знищення бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіо-контрасних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах у будь який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

Уніфікована пускова установка ракетного комплексу «Нептун»

Випробування тривають з 26 травня, на початку тижня Генеральний штаб ЗСУ вже публікував відео з пусків виконаних у той час:

Ракетний комплекс Нептун. Державні випробування. Відео

Ракетний комплекс #Нептун. #Державні_випробування. ВІДЕОНа Одещині тривають державні випробування вітчизняного ракетного комплексу Р-360 “Нептун”. Завершити стрільби планують до кінця травня. Пуски здійснюються з Державного випробувального полігона Збройних Сил України "Алібей". Ракетний комплекс "Нептун" – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів класів #крейсер, #есмінець, #фрегат, #корвет, десантних, танкодесантних кораблів і транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіоконтрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах, у будь-який час доби і року, за активної вогневої та радіоелектронної протидії противника.Після прийняття на озброєння комплекс постачатимуть до Військово-Морських Сил Збройних Сил України (ВМС ЗС України) .Україна планує мати для крилатих ракет на озброєнні три платформи. Перша – це мобільні берегові комплекси, які тестуються зараз, друга – ракетні катери та корвети, третя платформа – авіаційні комплекси.Відео оперативно надано Телерадіостудія МО України Бриз

Gepostet von Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine am Mittwoch, 27. Mai 2020

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Нептун» Державний випробувальний полігон «Алібей» Державні випробування КБ «ЛУЧ» Ракетобудування