fbpx
НГУ розробляє доктрину за принципами НАТО

НГУ розробляє доктрину за принципами НАТО

НГУ Співпраця Україна Україна-НАТО

НГУ спільно з Групою радників з питань доктрини та освіти розробляє власну доктрину за принципами НАТО.

Про це повідомляє пресслужба Нацгвардії.

У Головному управлінні НГУ представники Групи радників з питань доктрини та освіти (DEAG) Відділу оборонного співробітництва при Посольстві Сполучених Штатів Америки вже провели семінар з розробки інституціональної доктрини НГУ відповідно до підходів військових формувань країн-членів НАТО.

Спільно з Групою DEAG участь у семінарі взяли представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (Операція UNIFIER).

«Це дуже важлива робота, враховуючи те, що на сьогодні всі складові сил оборони поступово переходять на нові стандарти управління та планування. Командування Національної гвардії України слідує в стратегічному євроінтеграційному напрямку нашої держави і ми послідовно впроваджуємо нові підходи і принципи, рекомендації НАТО в діяльність НГУ», – розповів про мету заходу начальник управління міжнародного співробітництва Головного управління НГУ полковник Володимир Грабчак

Семінар з розробки інституціональної доктрини НГУ відповідно до підходів військових формувань країн-членів НАТО

Від Головного управління НГУ учасниками семінару стали представники усіх департаментів, окремих управлінь та відділів (відповідно до реорганізації, яка нещодовно пройшла в рамках приведення системи управління НГУ до стандартів НАТО).

«Уже розпочато роботу з розробки Візії НГУ і тому вважаємо за необхідне паралельно розпочати роботу над розробкою доктрини НГУ», – додав полковник Грабчак

Учасники заходу обговорили порядок розробки Інституціональної доктрини НГУ відповідно до підходів країн-членів НАТО.

«У Нацгвардії України є ряд документів, які визначають її діяльність, є Концепція і є планування на різних рівнях, але немає такого документу як доктрина, яка застосовується у військових структурах країн-членів НАТО, та визначає роль і місце органів військового управління, командирів (начальників) усіх рівнів, порядок і принципи взаємодії всередині структури на стратегічному, оперативному та тактичному рівнях щодо організації виконання повсякденних завдань і забезпечення підготовки до виконання завдань у майбутньому. Важливо, щоб доктрина Національної гвардії Україна не суперечила національним нормативним документам водночас як з питань оборони, так і з питань безпеки та була сумісною з доктринами країн-партнерів», – розповів майор Гарі Квош, представник групи радників з питань доктрини та освіти.


Матеріал по темі: Нацгвардійці провели контрдиверсійні тренування


Було зауважено на важливості створення робочої групи в НГУ з розробки Доктрини із залученням командного складу ГУ НГУ та територіальних командувань, а також представників науково-педагогічного складу НА НГУ.

Початок роботи з розробки Доктрини за участі американських та канадських колег заплановано вже на початку 2021 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


НГУ Співпраця Україна Україна-НАТО