fbpx
НГУ та ЗСУ відпрацювали контрнаступ

НГУ та ЗСУ відпрацювали контрнаступ

ЗСУ навчання НГУ Об'єднані зусилля - 2020 ПС ЗСУ Україна

Батальйони механізованої бригади Збройних Сил України разом із підрозділами Національної гвардії (НГУ) провели контрнаступальні навчання.

Про це повідомляє АрміяInform.

Навчання проводились за підтримки артилерії ЗСУ, винищувальної й штурмової авіації та вертольотів.

За легендою навчань, підрозділи повинні були зупинити просування умовного противника й перейти у контрнаступ. За навчаннями спостерігають міжнародні партнери − інструктори Канади та США.

«Батальйони механізованої бригади за підтримки бойової авіації та артилерії переходили у наступ, штурмували населені пункти, переслідували противника», − розповідає керівник навчань командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний.

Під час умовного бою у населеному пункті піхотинці бригади ЗСУ діяли спільно з підрозділами НГУ. Підтримку механізованим підрозділам також надавали артилеристи окремої артилерійської бригади.

Додатково допомогу надавали винищувачі та штурмовики Повітряних Сил, а вертольоти армійської авіації висадили десант – бійців мотопіхотного батальйону.

Відзначається, що механізована бригада вже фактично завершує колективну підготовку і на кінець стратегічних навчань «Об’єднані зусилля − 2020» буде готова до виконання бойових завдань.

Спільні навчання. Вересень 2020. Фото: АрміяInform

Зазначається, що інструктори Канади та США готували цю бригаду два роки тому, – проводили індивідуальну та колективну підготовку.

Нині вони будуть брати участь у бригадних тактичних навчаннях як контролери та спостерігачі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ЗСУ навчання НГУ Об'єднані зусилля - 2020 ПС ЗСУ Україна