fbpx
Нідерланди доотримали перші Bushmaster

Нідерланди доотримали перші Bushmaster

MRAP Австралія Бронетехніка Європа Закупівлі Медицина Нідерланди Світ

Перші броньовані медичні машини Thales Bushmaster були доставлені до Нідерландів.

Про це повідомляє MilitarуLeak.

Згідно з повідомленням, опублікованим Thales Australia 12 квітня, перші чотири нові австралійські броньовані медичні машини у варіанті MEDIVAC Bushmaster, були відправлені до Нідерландів.

Як ми повідомляли, Нідерланди вирішили дозакупити для своїх сухопутних військ 6 бронемашин Bushmaster які доповнюватимуть 98 Bushmasters, які раніше були придбані голландським замовником у період з 2006 по 2009 років, і будуть доставлені до середини 2021 року.

Нова партія включає 5 медичних евакуаційних машин і 1 машину для транспортування піхоти. Вартість угоди, яка була підписана із компанією Thales Australia, складає 8,8 млн. доларів.

У липні 2006 року уряд Нідерландів оголосив про термінову закупівлю 25 машин Bushmaster для оснащення підрозділів Королівської армії Нідерландів, що розгорнуті в Афганістані.

Броньована медична машина Bushmaster – це броньований чотирьохколісний автомобіль австралійського виробництва. Bushmaster був розроблений урядовою австралійською оборонною промисловістю (ADI), і зараз його виробником є Thales Australia.

В даний час Bushmaster знаходиться на озброєнні Австралійської армії, Королівських австралійських ВПС, Королівської армії Нідерландів, Британської армії, Індонезійської армії, Наземних сил самооборони Японії, піхотного полку Фіджі, Сил оборони Ямайки та армії Нової Зеландії.

Bushmaster – це захищений від мін транспортний засіб що забезпечує високий ступінь захисту від вибухових пристроїв, використовуючи монокок V-подібного корпусу.

Броня транспортного засобу забезпечує захист від стрілецької зброї калібром до 7,62 мм, мінометних осколків калібру 81 мм. Паливний та гідравлічний баки автомобіля знаходяться за межами відділення для екіпажу, також машина оснащена автоматичною системою пожежогасіння.

Bushmaster MEDIVAC знаходиться на озброєнні австралійської армії, забезпечуючи надійний захист екіпажу та пацієнтів при транспортуванні в бойових умовах.

Добре обладнаний медичний простір машини, призначений для полегшення надання екстреної медичної допомоги пацієнтам на борту транспортного засобу. Задня частина автомобіля може вмістити медичну бригаду, одного пацієнта на носилках та 4 сидячих пацієнтів. Всі ці місця для пасажирів та пацієнтів кріпляться таким чином, щоб зменшити дію вибуху на людей всередині машини при спрацюванні вибухового пристрою під або біля автомобіля.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


MRAP Австралія Бронетехніка Європа Закупівлі Медицина Нідерланди Світ