fbpx
Нідерланди звинувачують Росію у відмові в екстрадиції Цемаха

Нідерланди звинувачують Росію у відмові в екстрадиції Цемаха

MH17 Нідерланди Російська агресія Росія Тероризм

Прокуратура Нідерландів звинувачує Росію у порушенні Європейської конвенції з екстрадиції, через те, що РФ не видає підозрюваного у збитті МН17 Володимира Цемаха, громадянина України.

Про це пише Голос Америки

Прокурори заявляють, що Росія умисно проігнорувала запит Нідерландів про екстрадицію і дозволила Цемаху покинути територію Росії і переміститись на схід України, після того, як між Україною та Росією відбувся обмін полоненими.

Після арешту Цемаха в Києві, Міжнародна слідча група допитала його декілька разів, але не змогла запобігти передачі Цемаха Росії 7 вересня 2019 року в рамках обміну в’язнями.

Нідерланди неодноразово звертались до Москви з запитом про екстрадицію, однак не отримали відповіді. Росія надавала запити про додаткові документи, прагнучи затягнути процес, заявляють прокурори. Зрештою 19 листопада прокуратура отримала повідомлення від Росії про те, що Цемаха неможливо заарештувати, бо інформація про його місцеперебування в Росії відсутня.

Росія не видає власних громадян, але Цемах – громадянин України, тому перепон для його екстрадиції не було, заявляють прокурори.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

MH17 Нідерланди Російська агресія Росія Тероризм