fbpx
Німеччина модернізує свої БМП Puma за 1 мільярд євро

Німеччина модернізує свої БМП Puma за 1 мільярд євро

Rheinmetall БМП Бронетехніка Європа Модернізація Німеччина Світ

Німеччина модернізує свої БМП Puma.

Про це інформує Мілітарний.

Компанія Rheinmetall повідомила, що її спільне підприємство з Krauss-Maffei Wegmann – PSM GmbH (кожна з компаній має по 50% акцій) отримало замовлення на модернізацію першої партії бойових машин піхоти Puma Бундесверу.

Загальна вартість замовлення для консорціуму PSM GmbH становить 1,04 мільярда євро (1,24 мільярда доларів), з яких 501 мільйон євро отримає компанія Rheinmetall.

Контракт на модернізацію німецьких БМП Puma у кількості 154 одиниці, був підписаний 28 червня 2021 року у Федеральному відомстві з питань обладнання, інформаційних технологій та технічної підтримки Бундесверу (BAAINBw) у Кобленці. Роботи планується розпочати в липні 2021 року, і як очікується вони будуть завершені в 2029 році.

Угода також містить можливість модернізації ще додатково 143 бойові машини піхоти Puma, що для консорціуму PSM означатиме додатковий обсяг робіт на загальну суму 820 млн. євро.

Модернізація, яка зараз розпочнеться, покликана довести більшість першої партії бойових машин Бундесверу з 350 БМП Puma до статусу покращеного дизайну S1. Серед іншого, нова версія Pu1 S1 буде оснащена ракетною системою MELLS; новими засобами спостереження для водія. Та іншим додатковим електронним обладнанням.

У лютому, цього року, ми повідомляли, що компанія Rheinmetall модернізує ще 27 командно-штабних, створених на базі бронетранспортеру Boxer, для Німеччини. Машини оновлять до версії A2.

Бронетранспортер «Boxer» Бундесверу. Фото: ЗМІ Німеччини

Це стало продовженням підписаної у 2017 році угоди на модернізацію перших 38 командно-штабних машин Бундесверу на базі БТР Boxer.

Салон командно-штабної машини на базі БТР Boxer

Таким чином за новим контрактом модернізують всі наявні у Німеччині 65 командно-штабних на базі цього типу бронетранспортеру.

Boxer – це німецько-голландський багатоцільовий бронетранспортер з колісною формулою 8х8 з модульною конструкцією, яка дозволяє розміщувати різноманітне озброєння включно з автоматичним гарматами та протитанковими ракетами.

Також на базі бронетранспортера виготовляються медичні машини, мобільні командно-штабні машини та інше.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Rheinmetall БМП Бронетехніка Європа Модернізація Німеччина Світ