fbpx
Німеччина передасть Україні велику кількість бронетехніки

Німеччина передасть Україні велику кількість бронетехніки

Автотехніка Боєприпаси БпА (Безпілотні апарати) Бронетехніка БТР Військова допомога Всюдиходи Bandvagn Європа Німеччина Світ Україна

Уряд Німеччини планує передати Україні пакет оборонної допомоги, до якого увійде велика кількість бронетехніки.

Інформацію про це опублікували на офіційній сторінці урядового сайту ФРН.

Так, згідно з оновленням списку запланованої військової допомоги Німеччини, до України мають надійти десятки одиниць броньованої техніки, а саме 64 гусеничних всюдиходи Bandvagn 206 (BV206) та 66 бронетранспортерів неназваної моделі, імовірно, БТР Fuchs 1.

Також оновили інформацію про вже передану військову допомогу. Україна додатково отримала ще два тягачі HX81, сім гусеничних дистанційно керованих машин піхоти TheMIS, а також 105-мм танкові боєприпаси.

Bandvagn 206 (BV206)

Bandvagn 206 (BV206) – це шведський дволанковий гусеничний всюдихід, розроблений компанією Haegglunds, нині це частина компанії BAE Systems. Бронетранспортер має гарну прохідність по складній місцевості.

Bandvagn 206S – броньований варіант Bv 206. Така бойова машина стоїть на озброєнні Швеції, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії. Бронемашини цього типу вже передавали Україні в рамках військової допомоги.

Всюдихід розроблений для роботи в умовах Арктики, пустелі чи джунглів. Він може перевозити водія та 11 повністю екіпірованих бійців. Три з них розміщуються у передній кабіні та вісім – у задній.

Бронемашина забезпечує захист від вогню стрілецької зброї та невеликих артилерійських уламків. Для самооборони бронетранспортер оснащений кільцевою установкою для одного 7,62 мм або 12,7 мм кулемета.

Fuchs 1

Fuchs – це німецький колісний бронетранспортер розробки Daimler-Benz, наразі виробництвом модернізованих бронемашин займається компанія Rheinmetall. З 1980 року було виготовлено 1236 одиниць Fuchs 1, в основному для німецької армії.

Бронетранспортер Fuchs німецьких військових. 2020 рік. Фото: Combat-Camera-Europe

Зварний корпус машини зі сталевих бронелистів забезпечує захист від легкого стрілецького озброєння та уламків артилерійських снарядів. Вихід з десантного відділення на 10 осіб здійснюється через двері у кормовій частині машини.

Бронетранспортер з колісною формулою 6×6 отримав дизельний двигун ОМ 402 потужністю 320 к.с., він розміщений у моторно-трансмісійному відділенні в середній частині корпусу.

Машина має гарну плавучість та здатна форсувати водні перешкоди вплав за допомогою двох гребних гвинтів.

Автотехніка Боєприпаси БпА (Безпілотні апарати) Бронетехніка БТР Військова допомога Всюдиходи Bandvagn Європа Німеччина Світ Україна