fbpx
Німеччина планує зони безпеки в Сирії з Туреччиною та РФ

Німеччина планує зони безпеки в Сирії з Туреччиною та РФ

Німеччина Світ Сирія

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауэр запропонує в НАТО створити зону безпеки в Сирії на кордоні з Туреччиною,яка контролюватиметься міжнародними силами за участю Москви й Анкари. За її словами, ця пропозиція погоджена в понеділок, 21 жовтня, з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, пише DW.

Як зазначила політик, ситуація в Сирії негативно позначається на інтересах Європи і, зокрема, ФРН в тому, що стосується безпеки. Міністр зазначила, що до цих пір дії Берліна і Брюсселя були занадто пасивними, тому “імпульс і політична ініціатива” Німеччини “мають сенс”.

“Моя пропозиція – створити зону безпеки під міжнародним контролем за участю Туреччини і з участю Росії”, – заявила вона.

За словами Крамп-Карренбауэр, це стане кроком у напрямку стабілізації та відновлення регіону, призведе до добровільного повернення туди біженців з Сирії.

Вона пообіцяла обговорити цей проект на полях зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО, яка відбудеться в Брюсселі 24-25 жовтня.

Рішення про можливу участь Бундесверу в ініціативі має бути схвалений Бундестагом.

“Мало говорити про те, що Європі не личить бути сторонніми спостерігачами, потрібно втручатися в дискусію власними пропозиціями”, – підкреслила вона, визнавши, що це пропозиція викличе в німецькому уряді суперечки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Німеччина Світ Сирія