fbpx
Німеччина замовляє систему ППО Skyranger 30

Німеччина замовляє систему ППО Skyranger 30

Rheinmetall Європа Закупівлі Німеччина ППО та ПРО Світ

Бюджетний комітет Бундестагу дав дозвіл на закупівлю гарматних систем протиповітряної оборони Skyranger 30 для Сухопутних сил Німеччини.

Про це повідомляє офіційний сайт бюджетного комітету Бундестагу.

Вартість першого замовлення оцінюють у 650 мільйонів євро. До нього увійде 19 гарматних систем протиповітряної оборони Skyranger 30.

Нові комплекси мають поліпшити можливості у знищені малорозмірних повітряних цілей. Крім того, закупівля нових систем посилить можливості сухопутного компонента Німеччини протистояти сучасним загрозам.

Skyranger 30 розроблений на базі колісної броньованої машини Boxer, на яку був встановлений бойовий модуль із 30-мм швейцарською гарматою Oerlikon KCA скорострільністю 1200 пострілів за хвилину. Як опція може бути встановлена пускова установка для двох ракет FIM-92 Stinger або Mistral.

До боєкомплекту гармати входить велика номенклатура боєприпасів, яка також містить снаряди з радіопідривачем. Боєкомплект складається з 252 тридцятиміліметрових снарядів.

Додатково для виявлення малорозмірних повітряних цілей Skyranger 30 використовує багатоцільовий радар AMMR, який працює в S-діапазоні. Всього на машині встановлено п’ять антен, які забезпечують покриття на 360 градусів.

На ньому встановлена пасивна система виявлення цілей Rheinmetall FIRST, яка краще виявляє малорозмірні цілі, а відсутність радіолокаційного випромінення дозволяє використовувати систему без її виявлення ворожою радіотехнічною розвідкою.

Нові системи стануть якісним доповненням до інших армійських систем протиповітряної оборони Німеччини та непрямою заміною самохідних зенітних установок Gepard.

Як повідомляв «Мілітарний» раніше, Саудівська Аравія замовляє у Південної Кореї зенітно-ракетні комплекси Cheongung 2 для поліпшення можливостей протиракетної та протиповітряної оборони.

Контракт на постачання систем ПРО та ППО країни підписали ще в листопаді 2023 року, але про нього стало відомо тільки цього тижня.

Угоду оголосили під час Всесвітньої оборонної виставки WDS-2024, яка відбувається в Ер-Ріяді з 4 до 8 лютого.

Rheinmetall Європа Закупівлі Німеччина ППО та ПРО Світ