fbpx
Німеччина замовила 5 літаків P-8A Poseidon

Німеччина замовила 5 літаків P-8A Poseidon

Boeing P-8 Poseidon Авіація ВМС Німеччини Європа Закупівлі Морська авіація Німеччина Світ

Компанія Boeing отримала угоду на поставку п’яти патрульних літаків P-8A Poseidon для ВМС Німеччини.

Про це інформує Мілітарний.

ВМФ США, 28 вересня уклали з компанією Boeing контракт на виробництво п’яти літаків P-8A Poseidon для Військово-морських сил Німеччини.

Перші поставки патрульних літаків планують почати у 2024 році, P-8A Poseidon замінить німецький парк літаків P-3C Orion.

“P-8 забезпечить здатність ВМС Німеччини виконувати місії спостереження на великій відстані на морі та зіграє ключову роль у регіоні, використовуючи існуючу інфраструктуру в Європі та повну взаємодію із засобами НАТО”, – сказав Майкл Хостеттер, віце-президент Boeing Defense.

Boeing у співпраці з місцевими партнерами надаватиме послуги з підтримки, навчання та технічного обслуговування майбутніх літаків, які забезпечать максимальну готовність до виконання завдань ВМС Німеччини.

Промисловість Німеччини є важливим партнером програми P-8A Poseidon. 17 червня Boeing підписав угоди з ESG Elektroniksystem-und Logistik-GmbH і Lufthansa Technik AG про співробітництво в галузі системної інтеграції, навчання та підтримки.

Німецькі компанії, які в даний час постачають деталі для P-8A, включають Aircraft Philipp Group GmbH, Aljo Aluminium-Bau Jonuscheit GmbH і Nord-Micro GmbH

Патрульний літак Boeing P-8A Poseidon

Німеччина стала восьмою країною, яка придбала патрульні літаки P-8A Poseidon, приєднавшись до США, Австралії, Індії, Великої Британії, Норвегії, Кореї та Нової Зеландії.

Boeing P-8A – патрульний протичовновий літак, який призначений для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання. Також він може здійснювати розвідку та брати участь в протикорабельних та рятувальних операціях.

Патрульний протичовновий літак Boeing P-8A Poseidon

Літак був створений на базі цивільного пасажирського літака Boeing 737—800. Військово-морський флот США погодив виробництво літака у серпні 2010 року.

Poseidon може нести до 9 тонн озброєння, для яких передбачено 6 зовнішніх точок підвіски та 5 внутрішніх. На які можуть встановлюватись протикорабельні та крилаті ракети, торпеди, морські міни та авіабомби.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Boeing P-8 Poseidon Авіація ВМС Німеччини Європа Закупівлі Морська авіація Німеччина Світ