fbpx
Німецькі Eurofighter Typhoon озброять ракетами Meteor

Німецькі Eurofighter Typhoon озброять ракетами Meteor

Typhoon Eurofighter Авіаційне озброєння Авіація Винищувач Європа Німеччина ПС Німеччини Світ

Німецькі винищувачі Eurofighter Typhoon озброять ракетами Meteor.

Про це інформує Мілітарний.

Військово-повітряні сили Німеччини завершили льотні випробування авіаційної ракети Meteor класу «повітря-повітря», і визнали її готовою до використання на борту винищувачів Eurofighter Typhoon, пише Defense News.

74 крило Люфтваффе завершило випробування, які почалися в червні 2020 року на авіабазі Нойберг у Баварії. До тестувань були залучені два літаки для можливості отримання даних про політ з ракетами в реальному часі.

Ракета Meteor виробництва компанії MBDA стала третьою ракетою класу «повітря-повітря» в арсеналі винищувача Eurofighter. Інші дві ракети – AIM-120 та IRIS-T, обидві малої дальності. Тепер кожен літак буде нести чотири ракети Meteor, та по дві AIM-120 і IRIS-T.

Нова ракета дозволить пілотам вражати повітряні цілі на великих відстанях, за межами прямої видимості, що має дати вирішальну перевагу над іншими літаками.

Meteor здатна вражати цілі на дистанції до 200 км, довжина ракети складає 3,6 метра, а вага – 180 кг.

За рахунок своєї масогабаритної схожості з AIM-120, ракету Meteor можна буде використовувати практично на всіх модифікаціях винищувача Eurofighter Typhoon.

Ракета Meteor використовує прямоточний повітряно-реактивний двигун із змінною потужністю тяги. За даними виробника, ракета є стійкою до радіелектронної протидії. Meteor призначена для ураження повітряних цілей за межами прямої видимості та здатна розвивати швидкість до чотирьох чисел Маха (близько 4,6 тисячі кілометрів на годину).

У листопаді минулого року, Компанія Airbus підписала контракту на поставку 38 нових винищувачів Eurofighter для Військово-повітряних сил Німеччини. Проєкт, відомий під позначенням Quadriga, передбачає закупівлю 30 одномісних і 8 двомісних винищувачів.

Винищувач Eurofighter на авіабазі Емарі в Естонії

Три з 38 машин будуть оснащені додатковим випробувальним обладнанням та вимірювальною апаратурою. Літаки будуть передані створюваному національному центру випробувань у програмі розвитку Eurofighter.

Літаки даної серії будуть оснащені новими радіолокаційними станціями CAPTOR-E ЕCRS Mk 1 з АФАР.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Typhoon Eurofighter Авіаційне озброєння Авіація Винищувач Європа Німеччина ПС Німеччини Світ