fbpx
НОНА на базі БМП покажуть широкому загалу

НОНА на базі БМП покажуть широкому загалу

Артилерія ЗСУ Командування Сил логістики САУ Україна

«Схрещену» артилерійську частину 2С9 «НОНА» та шасі БМП покажуть широкому загалу під час виставки озброєння та військової техніки з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Про це інформує Мілітарний.

У Командуванні Сил логістики Збройних сил України готуються до проведення виставки з нагоди Дня захисників і захисниць України.

На базі однієї із військових частин Командування Сил логістики ЗСУ відбувся стройовий огляд техніки, озброєння та спорядження, яке з нагоди святкових заходів, з 13 по 17 жовтня демонструватимуть на виставці в Києві на Михайлівській площі.

В експозиції представлено сучасні зразки матеріально-технічних засобів, ОВТ прийняті на озброєння та перспективну техніку і новітні розробки.

Серед опублікованих світлин була помічена і «схрещена» артилерійська частина 2С9 «НОНА» на шасі БМП/БРМ.

Встановлення башти 2С9 «Нона» на шасі БМП або БРМ

Про роботи над реалізацією концепції радянської самохідної артилерійської установки 2С17-2 «Нона-СВ» на ремонтному заводі у Шепетівці, ми писали у березні цього року.

Досі не зрозуміло чи є це ініціативним проєктом ДП «Шепетівський ремонтний завод», чи державною програмою по заміні шасі артилерійських установок 2С9 на більш розповсюджене шасі.

Єдиним оператором 2С9 в Україні є 25 окрема повітряно-десантна бригада, що зазнала найбільших втрат особового складу у гарячій фазі бойових дій на Донбасі у 2014 році. Також було втрачено, пошкоджено, або випрацювано ресурс значної кількості техніки.

Цех ДП «Шепетівський ремонтний завод»

Саме тому, ця частина почала отримувати на озброєння нові бронетранспортери БТР-4, які згодом передали у іншу частину, та бойові машини піхоти БМП-2. Ймовірно для уніфікації з бойовими машинами БМП-2 і розглядається можливість заміни шасі бойової машини десанту, яке використовує 2С9 «НОНА».

Нагадаємо, 13-17 жовтня, на Михайлівській площі в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України пройде спеціалізована виставка «Цифрове майбутнє армії», під час якої буде розгорнуто експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки. Буде представлено: високоточну зброю, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо.

Основним акцентом виставки є демонстрація потенціалу оборонно-промислового держави, показ інноваційних технологій, які можуть бути використані для розвитку спроможностей військ (сил) у найближчій перспективі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Артилерія ЗСУ Командування Сил логістики САУ Україна