fbpx
Норвегія уклала контракт на обслуговування своїх БМП CV90

Норвегія уклала контракт на обслуговування своїх БМП CV90

BAE Systems БМП Бронетехніка Європа Норвегія Світ

Норвегія уклала контракт з оборонною компанією BAE Systems на обслуговування своїх бойових машин піхоти (БМП) CV90.

Про це інформує Мілітарний.

Компанія BAE Systems, 10 січня повідомила про підписання нової угоди на технічну підтримку 144 БМП CV90 збройних сил Норвегії.

Семирічний контракт з Норвезькою оборонною логістичною організацією регулює закупівлю компонентів і обладнання, а також управлінські та інженерні роботи.

Угода включає в себе технічне обслуговування лабораторії системної інтеграції, яка гарантує, що як замовник, так і BAE Systems можуть відстежувати поточний стан бойових машин і стан готовності для оптимізації продуктивності та можливостей транспортних засобів.

«Ми раді підписати цей контракт, щоб забезпечити подальшу безпеку флоту CV90 на майбутнє, як для постійної підтримки, так і для поступового оновлення можливостей», – сказав генерал-майор Ларс Крістіан Аамодт, голова Норвезької організації оборонної логістики.

«Сьогодні ми маємо одну з найсучасніших у світі бойових машин піхоти, здатних просунути загальновійськові повітряні та морські системи. З цим контрактом ми прагнемо залишатися на цій посаді ще багато років», – зазначив генерал-майор Аамодт.

У компанії зауважили, що поступова модернізація та безперервне удосконаленя, здійснюється спільними зусиллями норвезької армії, місцевої промисловості та BAE Systems Hägglunds, це дозволить зберегти перевірені бойові характеристики CV90 серед найсучасніших бойових машин піхоти.

Норвегія є одним із семи європейських користувачів CV90. Інші шість – Данія, Естонія, Фінляндія, Норвегія, Швеція та Нідерланди. Загалом в Європі експлуатується 1300 БМП даного типу у різних модифікаціях. Машина виробляється серійно з 1993 року.

Норвегія

Нагадуємо, що Південнокорейська оборонна компанія Hyundai Rotem пропонує збройним силам Норвегії танк Black Panther в модифікації K2-NO.

Норвезька армія планує замінити свої застарілі основні бойові танки Leopard 2A4NO через чотири роки. Залишилося трохи більше місяця до терміну подання заявок на участь у танковому конкурсі. Пропозиції будуть надані протягом листопада.

Південнокорейський K2-NO Black Panther та німецький Leopard 2A7 конкурують за контракт і з наступного року проведуть місцеві випробування, пише журнал Teknisk Ukeblad.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


BAE Systems БМП Бронетехніка Європа Норвегія Світ