fbpx
Норвегія відправить на Sea Breeze свій підрозділ

Норвегія відправить на Sea Breeze свій підрозділ

Sea Breeze навчання Норвегія

Норвегія відправить на цьогорічні міжнародні військові навчання Sea Breeze – 2020 свій сухопутний підрозділ.

Про це стало відомо в ході проведення Головної планувальної конференції з організації українсько-американського навчання Sea Breeze – 2020.

В ході конференції представники країн-учасниць обговорили й узгодити всі питання щодо проведення майбутнього навчання.

Також було узгоджено план і перебіг маневрів, формат участі країн-учасниць, проведено рекогностування на місці, визначено, які райони необхідно буде перекрити для проведення стрільб, тощо.

Оскільки Норвегія вже не вперше бере участь у навчаннях в якості країн учасниць зі своїми спостерігачами та штабними офіцерами, цьогоріч вона відправить на Sea Breeze – 2020 свій сухопутний підрозділ.

Військовослужбовці ЗС Норвегії

Він братиме участь у активній фазі сухопутної компоненти навчань разом із військовими з інших країн учасниць.

Sea Breeze — це багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України починаючи з 1997-го року відповідно до «Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин» між Міноборони США і Міноборони України від 1993-го року. Співорганізаторами навчань виступають Україна та США.

У грудні 2019 року стало відомо про виділення Міською радою міста Южного земельної ділянки для будівництва штабу щорічних українсько-американських військово-морських навчань Sea Breeze.

Для цього під забудову Військово-Морським Силам ЗС України передається земельна ділянка розміром у 2,4 гектари в мікрорайоні 1/7.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Sea Breeze навчання Норвегія