fbpx
Нова система ППО Сухопутних військ США зіткнулася із проблемою

Нова система ППО Сухопутних військ США зіткнулася із проблемою

Stryker ЗРК ОПК ПЗРК Stinger ППО та ПРО ПТКР Hellfire Світ США

В Сухопутних військ США виникли проблеми із інтеграцією усіх бойових систем до нової системи ППО ближнього радіусу дії IM-SHORAD.

Про це повідомляє ресурс Janes із посиланням на свої джерела.

На сьогодні війська отримали 5 із 9 систем IM-SHORAD для тестувань. Дані прототипи розосереджені по різних полігонах, де перевіряються ТТХ систем озброєнь як єдиного комплексу, надійність платформи, стійкість системи IM-SHORAD до різного типу кіберзагроз і загроз із боку систем РЕБ.

Головним викликом для програми ППО близького радіусу дії є інтеграція в короткий термін на платформа БТР таких систем як 30-мм гармата ХМ914 і пускової М299 із ЗРК Stinger.

Окрім 30-мм гармати і 4 ракет Stinger система IM-SHORAD також озброєна 2 ракетами типу Hellfire. Система IM-SHORAD має забезпечувати оборону по периметру 360 градусів для бронетанкових бригад США на марші.

Система Interim Maneuver-Short-Range Air Defense змонтована на платформі Stryker

Раніше видання Defense News повідомляло про те, що перша фаза тестів системи IM-SHORAD має бути завершена до кінця червня цього року. Далі має настати етап експлуатаційного тестування. Відповідні системи мали направити для перевірки до Європи.

Всього для Сухопутних військ США планують замовити 144 системи ППО типу IM-SHORAD. Цього вистачить, щоб озброїти 4 батальйони.

Відповідні системи ППО повинні дозволити перш за все ефективно боротися із різного типу безпілотниками. Саме безпілотники різних типів активно використовувалися РФ під час бойових дій на Донбасі в 2014-15 роках для коректування вогню реактивної і ствольної артилерії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Stryker ЗРК ОПК ПЗРК Stinger ППО та ПРО ПТКР Hellfire Світ США