fbpx
Нова Зеландія придбає бронемашини «Bushmaster»

Нова Зеландія придбає бронемашини «Bushmaster»

Бронетехніка Закупівлі Нова Зеландія Океанія Світ

Збройні сили Нової Зеландії отримають броньовані машини «Bushmaster».

Про це повідомляє видання ADBR.

Уряд Нової Зеландії схвалив покупку партії бронемашин «Bushmaster» з колісною формулою 4х4 для заміни машин «Pinzgauer» Збройних сил країни.

Опублікований минулого року «План забезпечення обороноздатності Нової Зеландії» передбачав заміну парку застарілої техніки Сухопутних військ, включаючи машин «Pinzgauer».

Як зазначалося, 43 нові бронемашини «Bushmaster» NZ5.5 повинні забезпечити покращений захист і розширені можливості з перевезення військових Нової Зеландії.

Бронемашини «Bushmaster». Фото з відкритих джерел

Як заявлено, військові Нової Зеландії виконують завдання в різноманітних і складних умовах. З цієї причини була обрана багатоцільова машина, що відрізняється високим рівнем захисту і мобільністю.

Бюджет в розмірі близько 68 млн дол. США дозволить забезпечити поставку бронемашин, тренажера, допоміжного обладнання, навчання особового складу.

Як очікується, поставки бронемашин почнуться в кінці 2022 року і будуть завершені до кінця 2023 року.

Машини планується застосовувати для перевезення військ, як машини управління, машини зв’язку, санітарної машини, а також при ліквідації наслідків стихійних лих і в спільних операціях з підтримання миру.

Бронемашини «Bushmaster» прийняті на озброєння Збройних Сил Австралії, а також застосовуються силами спеціальних операцій Нової Зеландії.

«Pinzgauer». Фото з відкритих джерел

«Bushmaster» є другим типом автомашин, закупівлю яких уряд Нової Зеландії схвалив у 2020 році. Збройні сили також отримають позашляховики MRZR компанії Polaris, які замінять нині перебувають на озброєнні квадроцикли та інші малорозмірні транспортні засоби військових Нової Зеландії.

Bushmaster

«Bushmaster» являє собою броньовану машину з колісною формулою 4×4 вантажністю 2500 кг при загальній вазі 15 т.

Шестициліндровий турбодизель Caterpillar 3126 ATAAC потужністю 224 кВт дозволяє розвивати швидкість до 120 км/год, запас ходу по паливу – 1000 км.

Машина оснащена автоматичною коробкою передач, лебідкою для самовитаскування і розрахована на перевезення до 10 осіб (екіпаж і 8 військовослужбовців в десантному відділенні).

Корпус бронеавтомобіля з днищем V-подібної форми забезпечує захист від вогню стрілецької зброї, осколків і вибухової хвилі.

За бажанням замовника, машина може оснащуватися додатковою навісною бронею.

Як озброєння може використовуватися поворотна турель або дистанційно керований модуль озброєння.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Бронетехніка Закупівлі Нова Зеландія Океанія Світ