fbpx
Нову російську ракету повітря-повітря РВВ-МД2 показали на авіашоу у Дубаї 

Нову російську ракету повітря-повітря РВВ-МД2 показали на авіашоу у Дубаї 

Авіаційне озброєння Авіація Європа Ракетобудування Росія Світ Сусіди

Нову російську керовану ракету повітря-повітря малої дальності РВВ-МД2 продемонстрували під час авіашоу у Дубаї.

Про це повідомляє видання EDR on-line.

Під час авіашоу у Дубаї, російська корпорація “Ростех” продемонструвала масогабаритний макет керованої ракети повітря-повітря РВВ-МД2, яка позиціюється як покращений варіант ракети Р-73М.

Ракета цього типу була створена для використання у комплексі озброєння винищувача Су-57, який має нести її у внутрішніх відсіках.

Крім Су-57, ракета доступна і для інших платформ, таких як Су-35 та Су-30. Крім того, шляхом встановлення додаткового обладнання, ракета може бути інтегрована на МиГ-29, Су-27, а також інші літаки іноземної розробки.

Нова ракета отримала комбіновану систему наведення, яка складається с інерціальної системи та багатоелементної двоканальної інфрачервоної ГСН з підвищеною стійкістю до перешкод, а також каналом приймання радіокорекції.

Ракета отримала можливість використовуватись у загальній бойовій системі, та визначати своє позиціювання у просторі.

Нова головка самонаведення може наводитись в азимуті 180 градусів, що забезпечує захоплення цілей, під час їх маневрування.

РВВ-МД2 оснащена одноступеневим однорежимним твердопаливним двигуном з рулями газодинамічної системи управління, які дозволяють ракеті виконувати маневри з високим перевантаженням.

Маса ракети – 117 кг, що більше, а ніж у західних зразків, маса бойової частини – 8 кг, максимальна дальність польоту – до 50 км по нерухомій цілі та нульовій висоті, максимальне перевантаження цілі для успішного ураження – 12G.

Як повідомляв “Мілітарний” раніше, Італія розпочала дослідження з інтеграції ракет повітря-повітря середньої дальності Meteor на парк винищувачів EF-2000A Typhoon.

Повітряні сили Італії розпочали програму з досліджень інтеграції ракет середньої дальності Meteor, на літаки EF-2000A Typhoon. Відповідні випробування повітряні сили країни розпочали у Сполученому Королівстві.

Авіаційне озброєння Авіація Європа Ракетобудування Росія Світ Сусіди