fbpx
Новий МБАК прибув на базу в Одесі

Новий МБАК прибув на базу в Одесі

«Костопіль» (P180) ВМС України Кузня на Рибальському МБАК Одеса Флот

Новозбудований малий броньований артилерійський катер (МБАК) прибув до Одеси. Це 7-й корпус із серії катерів проєкту 58155 (малий броньований артилерійський катер), збудований на суднобудівному підприємстві «Кузня на Рибальському».

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на АрміяInform

Після проведення всіх встановлених випробувань, цей катер увійде до сил постійної бойової готовності ВМС ЗС України.

За словами представника підприємства «Кузня на Рибальському» Леоніда Бабака, незабаром катер протестують в акваторії Чорного моря поблизу берегів Одещини.

Згідно з планом випробувань під час виходів особливу увагу приділятимуть безперебійній роботі всіх систем і механізмів, живучості та надійності матеріальної частини. Прискіпливо перевірятимуть морехідні якості катера під час роботи в штормову погоду, швидкість його ходу, маневрені характеристики, можливості енергетичної установки й апаратури навігації. Заводчани разом з екіпажем перевірять роботу рульового, якірного, швартовно-буксирного та леєрного пристроїв, а також герметизацію зовнішнього контура катера, – поінформував Леонід Бабак.

Під час випробувань у морі також перевірять можливості кормових та носових бойових модулів. Екіпаж виконає бойові вправи стрільб по морських і берегових цілях.

7-й МБАК 7-й МБАК під час переходу мосту у Черкасах

Головне призначення малих броньованих артилерійських катерів у загальній системі бойового застосування ВМС ЗС України – патрулювання в ближній морській зоні, захист важливих об’єктів морської інфраструктури та прибережної зони України, а також протидія імовірним висадкам десантних засобів противника на узбережжя тощо.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Костопіль» (P180) ВМС України Кузня на Рибальському МБАК Одеса Флот