fbpx
ОАЕ отримали літак AWACS «GlobalEye»

ОАЕ отримали літак AWACS «GlobalEye»

Saab Авіація Близький Схід Закупівлі ОАЕ ПС ОАЕ Світ

Компанія Saab передала Повітряним силам Об’єднаним Арабським Еміратам другий літак AWACS «GlobalEye».

Про це йдеться у повідомлені компанії Saab.

Шведська компанія Saab оголосила про передачу ЗС Об’єднаних Арабських Еміратів другої системи дальнього радіолокаційного виявлення та управління «GlobalEye».

В листопаді 2015 року в ході авіасалону Dubai AirShow компанія Saab уклала з Об’єднаними Арабськими Еміратами базовий контракт на поставку багатофункціональних повітряних систем ведення розвідки SRSS (Swing Role Surveillance System) «GlobalEye» на базі нової версії РЛС «Erieye».

Вартість контракту на поставку двох комплектів системи на платформі комерційних реактивних літаків Global-6000 компанії Bombardier склала близько 1,27 млрд доларів.

AWACS «GlobalEye» Фото: Saab

У лютому 2017 року був укладений контракт вартістю близько 233 млн доларів на поставку третього комплекту системи SRSS і необхідних запасних частин.

У листопаді 2019 року на авіасалоні Dubai AirShow Об’єднані Арабські Емірати оголосили про намір укласти з Saab контракт на покупку двох додаткових систем. Проте, контракт на їх поставку поки не підписаний.

Поставка першого нового літака ВПС ОАЕ була виконана у квітні 2020 року. Другий літак поставлений замовникові на п’ять місяців раніше узгодженого в контракті терміну.

РЛС Erieye

«GlobalEye» є подальшим розвитком розроблених Saab систем AWACS. Літак оснащений новою РЛС «Erieye ER» S-діапазону з активною антеною з електронним скануванням, розробленої з використанням сучасної елементної бази на основі нітриду галію (GaN).

Як заявлено, «Erieye ER» (Erieye Extended Range Radar) стійкий до впливу перешкод, на 70% збільшує дальність виявлення малопомітних повітряних цілей і дозволяє виявляти крилаті ракети.

Дальність виявлення станції перевищує 650 км і може бути збільшена шляхом фокусування енергії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Saab Авіація Близький Схід Закупівлі ОАЕ ПС ОАЕ Світ