fbpx
ОАЕ замовили у Кореї ЗРК Cheongung II

ОАЕ замовили у Кореї ЗРК Cheongung II

Азія Близький Схід ЗРК ЗРК Cheongung ОАЕ ОПК Південна Корея (Республіка Корея) ППО та ПРО ПС ОАЕ Світ

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) замовили у Південної Кореї зенітні ракетні комплекси (ЗРК) Cheongung II, також відомий як M-SAM.

Про це повідомляє місцеве видання DAUM.

Учора одразу декілька офіційних осіб у коментарі розказали про підписання остаточного контракту з близькосхідної країни.

Загальна вартість контракту складає майже 3,4 млрд доларів США та наразі це є найбільшим експортним контрактом південнокорейського оборонно-промислового комплексу.

Cheongung-II конкурував у тендері для ОАЕ з ізраїльською системою протиповітряної оборони (ППО) Barak-8.

ЗРК Кореї Cheongung II (M-SAM). Фото: DAPA

Кількість замовлених комплексів не розголошують.

Остаточну угоду угоду між компаніями групи Hanwha (Hanwha Defense та Hanwha Systems) та LIG Nex1 з ОАЄ підписали 12 січня 2022 року.

На озброєнні Повітряних сил Південної Кореї зенітні ракетні комплекси середньої дальності M-SAM перебувають з листопада 2020 року.

Передача першого комплексу Cheongung II (M-SAM) Збройним силам Кореї. Листопад 2020. Фото: DAPA

Перша із запланованих семи батарей самохідної системи перехоплювачів має заявлену максимальну дальність 40 км і призначена для заміни батарей MIM-23 HAWK.


Республіка Корея перейшла на нову систему ППО середнього радіусу


Південнокорейський ЗРК M-SAM призначений для знищення не тільки літаків, а й балістичних ракет на висоті близько до 20 км.

Розробка системи, яка є покращеною версією Cheongung I, почалася у 2012 році. Cheongung II був визнаний придатним до бойових дій після виконання всіх вимог на випробуваннях, проведених на початку червня 2017 року.

Азія Близький Схід ЗРК ЗРК Cheongung ОАЕ ОПК Південна Корея (Республіка Корея) ППО та ПРО ПС ОАЕ Світ