fbpx
Облаштування Естонського кордону з Росією йде за планом

Облаштування Естонського кордону з Росією йде за планом

Балтія Будівництво Естонія Європа Кордон Світ

Облаштування південно-східної ділянки Естонського кордону з Росією йде за планом.

Про це інформує Мілітарний.

Естонська телерадіомовна компанія ERR повідомляє, що йде активне облаштування Естонського кордону. Будівельні роботи ведуться на 23,5-кілометровій південно-східній ділянці.

Рік тому було розпочато будівництво першої черги прикордонної інфраструктури, і зараз частина прикордонного огородження побудована, прокладена частина патрульних доріг, а в заболочених місцях прикордонники можуть пересуватися по понтонній дорозі.

Те, що відбувається сьогодні на білорусько-литовському кордоні показує, що дуже важливо мати уявлення про ситуацію і знати, що відбувається на нашому кордоні. У нас є добре підготовлені співробітники, які з усією душею охороняють кордон. Але безсумнівно, наш ресурс не тільки в тому, щоб тільки особовим складом охороняти всю кордон , – сказав начальник прикордонного відділу Департаменту поліції і прикордонної охорони Егерт Белічев.

Естонські прикордонники під час патрулювання

Зазначається, що у Вирумаа на березі річки Педетсі поставлений загороджувальний бар’єр, над яким протягнутий колючий дріт. Хоча будівельні роботи все ще тривають, все ж можна побачити, що перетнути державний кордон непросто.

“Будівництво кордону дуже важливо для того, щоб держава мала повне уявлення про те, що відбувається на наших кордонах, де є місця, через які люди намагаються незаконно потрапити до Естонії, щоб їх швидко блокувати і отримувати матеріали для відправки нелегалів назад. Дуже важливо забезпечити безпеку Естонії”, – сказав Белічев.

За його словами, партнери за договором дотримуються узгодженого графіка і перший етап будівництва південно-східного кордону має бути завершений через два роки.

В Естонії стартував другий етап облаштування кордону з Росією – підписано угод на проєктування та будівництво інфраструктури. Департамент поліції та прикордонної охорони (PPA) уклав відповідні контракти з Merko Ehitus Eesti та GRK Infra.

Вартість будівельних угод склала 18 млн євро, в ході другого етапу у Вирумаа буде побудовано 34,7 км прикордонних загороджень.

Державний кордон Естонії

Облаштування розпочнеться у селищі Церебі на південному узбережжі озера Ванігийярв та закінчуватиметься у селищі Вимморскі.

Ведучим партнером у виконанні робіт буде фірма Merko Ehitus Eesti, а роботи завершать у квітні 2025 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балтія Будівництво Естонія Європа Кордон Світ