fbpx
Оборонний гігант KNDS оголосив про створення дочірньої компанії в Україні

Оборонний гігант KNDS оголосив про створення дочірньої компанії в Україні

KNDS Європа ОПК Україна Франція

Французько-німецький оборонний гігант KNDS (KMW+Nexter Defense Systems) оголосив про створення дочірньої компанії в Україні.

Про це повідомляє видання BFM.

У п’ятницю, 7 червня, в Парижі французько-німецький збройовий концерн KNDS у присутності президента України Володимира Зеленського офіційно оголосив про створення дочірнього підприємства в Україні.

Представники французької компанії KNDS та української компанії ENMEK підписали два листи про наміри, один з яких стосується створення центру технічного обслуговування САУ CAESAR, а інший — 3D-друку запасних частин.

Також було формалізовано контракт про розгортання ліцензійного виробництва 155-мм снарядів в Україні.

Нагадаємо, що про плани відкриття дочірнього підприємства KNDS «Мілітарний» розповідав у березні.

Це рішення погодили під час переговорів міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса і його французького колеги Себастьяна Лекорню у Берліні.

Французький міністр зазначив, що завод KNDS випускатиме боєприпаси, а також запасні частини для обслуговування німецької та французької бронетехніки і систем озброєння їхнього виробництва, які вже є на озброєнні Сил оборони Україні.

Створення підприємства KNDS в Україні покликане забезпечити оперативний ремонт уже поставленої військової техніки виробництва Франції та Німеччини.

Йдеться, зокрема, про запчастини до французьких колісних САУ Caesar і броньованих машин AMX-10RC, а також німецьких самохідних гаубиць Panzerhaubitze 2000 і основних бойових танків Leopoard 2.

Ідея полягає в тому, щоб спочатку віддати пріоритет виробництву в Україні деталей, які часто ламаються, і таким чином «спростити логістичні питання» під час ремонту та обслуговування відповідної техніки та пришвидшення її повернення на поле бою.

Також наприкінці березня повідомлялося, що український персонал майбутнього заводу французько-німецького об’єднання вже цього року вирушить на навчання до Франції.

KNDS Європа ОПК Україна Франція