fbpx
ОБСЄ виявило спецтехніку Росії на Донбасі

ОБСЄ виявило спецтехніку Росії на Донбасі

Війна на Донбасі Донбас ЗС Росії Інженерні війська Російська агресія

7 серпня 2019 року було опубліковано черговий звіт СММ ОБСЄ, що БПЛА місії виявив 1 інженерну машину розгородження ІМР-3.

Про це повідомляє Inform Napalm

Такі машини надійшли на озброєння армії Росії у 1999 році та ніколи не перебували на озброєнні Збройних Сил України.

ІМР-3 створена на базі танка Т-90, призначена для забезпечення просування військ та виконання інженерних робіт в зонах з високими рівнями радіоактивного зараження місцевості. Серійне виробництво було організоване на ВАТ «НПК «Уралвагонзавод» (м. Нижній Тагіл).

Інженерні машини розгородження призначені для прокладання проходів, розчистки завалів і руйнувань під час інженерного забезпечення бойових дій військ. Для виконання цих завдань машини оснащуються бульдозерним, крановим та додатковим (ківш, скребок, бур) обладнанням.

Звіт ОБСЄ за 6 серпня 2019-го року

Озброєння машини ІМР-3

Дистанційна керована зенітно-кулеметна установка калібру 12,7 мм, змонтована на башті, яка захищає екіпаж від нападу з повітря, веде боротьбу з легкоброньованими наземними цілями і живою силою супротивника. Також є термодимова апаратура для постановки димової завіси.

Екіпаж, вузли та агрегати всередині машини захищає система, яка 6-кратно ослаблює проникаючу радіацію ядерного вибуху і 120-кратно – гамма-випромінення радіоактивно зараженої місцевості.

У систему життєзабезпечення єкіпажу входять пристрої кип’ятіння води та розігрівання їжі, а також збору та зберігання відходів життєдіяльності, що дає змогу виконувати бойові завдання, не виходячи з машини впродовж трьох діб. Також машина має можливість самоокопування. Час самоокопування 12-30 хвилин.

Раніше спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували на тимчасово окупованій території Донбасу новітні системи озброєння російської армії.

Тоді системи радіоелектронної боротьби Р-330Ж “Житель” та “Тірада-2” були зафіксовані в районі населеного пункту Південна Ломуватка Луганської області.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Війна на Донбасі Донбас ЗС Росії Інженерні війська Російська агресія