fbpx
Одеському морську порту відмовили в ремонті «Капітан Чусов»

Одеському морську порту відмовили в ремонті «Капітан Чусов»

Азовське море ДСНС Маріуполь Судноверф «Україна» Судноремонт Україна Флот

За рішенням тендерного комітету «Одеському морському торговельному порту» відмовили в ремонті «Капітан Чусов».

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Рішення про це було оприлюднено вчора, 4 червня 2020 року о 16:22, тобто через добу після відмови двом місцевим підприємствам та відповідної публікації в нас на сайті.

Згідно оприлюдненого протоколу 31-Т-2020 від 04.06.2020 тендерна пропозиція від ДП «Одеський морський торговельний порт» має 14 порушень вимог тендерної документації на закупівлю послуги з ремонту пошукового судна «Капітан Чусов» аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Донецькій області.

У разі відхилення всіх тендерних пропозицій, згідно з Законом про публічні закупівля, закупівля автоматично відміняється електронною системою закупівель.

Нагадаємо, що на тендері найнижчу ціну запропонувало ТОВ «СРЗ» (також відомий як «Азовський судноремонтний завод») – 3 098 982,89 гривень, проте тендерний комітет відхилив цю пропозицію виявивши ряд порушень вимог тендерної документації та наявність податкового боргу у підприємства.

Пропозицію іншого маріупольське підприємство – ТОВ «Азов Верф», що запропонувало на торгах 3 495 000,00 гривень, також було відхилено. Причиною було названо те, що тендерна пропозиція була завантажена в електронну систему закупівель без накладення кваліфікованого електронного підпису.

Пошукове судно «Капітан Чусов» – колишній цивільний теплохід, який тривалий час знаходився на балансі місцевої влади та не використовувався. Згодом судно було передано Центру з розмінування, де його відремонтували та частково переобладнали для потреб рятувальників.

Пошукове судно «Капітан Чусов»

Деталі про судно:

Рік побудови: 1992
Місце побудови: Азербайджан
Розміри:
– довжина 24,46 метри
– ширина 5,63 метри
Водотоннажність: 118 тон

Пошукове судно «Капітан Чусов» разом з трьома іншими суднами входить до складу Бази морських пошуково-рятувальних та водолазних робіт, яку в 2018 році відкрили в Маріуполі.

Одне з основних завдань частини – гуманітарне розмінування водних об’єктів та порятунок громадян.

Під час відкриття озвучувалось, що база увійде до єдиної системи моніторингу безпеки Міністерства внутрішніх справ на Азовському морі, куди також увійдуть прикордонники, поліцейські та нацгвардійці.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азовське море ДСНС Маріуполь Судноверф «Україна» Судноремонт Україна Флот