fbpx
Офіцери-авіатори звернулись до військово-політичного керівництва

Офіцери-авіатори звернулись до військово-політичного керівництва

Авіація Ан-24/26/30/32 ЗСУ ПС ЗСУ Україна

Офіцери-авіатори звернулись до військово-політичного керівництва, щодо пом’якшення запобіжних засобів для керівника польотів військової частини А4104 у Чугуєві Олександра Жука та командира військової частини А4104 В’ячеслава Глазунова.

На зборах офіцерський колектив ручається за належну поведінку та своєчасну явку за викликом та забов’язується за необхідністю доставити їх в органи дізнання, слідства чи до суду за першою ж про це вимогою.

Оприлюднені заяви передадуть до апеляційного суду, що розглядатиме прохання про пом’якшення запобіжного заходу.

Один з офіцерів частини – Андрій Тварковський написав у себе на сторінці у Facebook:

Я – офіцер. І я, як і багато моїх побратимів не розумію: чому корупціонера-хабарника або п’яного мажора, який збиває людей, звільняють під заставу або утримують на домашньому арешті, а офіцерів, що не ховаються та сприяють встановленню правди закривають до СІЗО навіть без права внесення застави.

Також він додав, що він та його побратими ручаються за затриманих:

Ми переконані, що пом’якшення запобіжного заходу не становить загрози для проведення слідства, а офіцерський колектив дотримається зобов’язань, які ми беремо себе.

Перед цим військовослужбовці Повітряних сил звернулися до керівництва держави та правоохоронних органів із відкритим листом з приводу вручення повідомлення про підозру командувачу Повітряних сил Дроздову С.С.

Українські офіцери, як суспільство, прагнуть об’єктивного розслідування обставин і причин трагедії, яка сталася 25 вересня 2020 року на околицях Чугуєва. Але це не означає, що через «резонансність справи» мають «полетіти голови», «визначені винуватці».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація Ан-24/26/30/32 ЗСУ ПС ЗСУ Україна