fbpx
Оголошено повторний тендер на ремонт «Капітан Чусов»

Оголошено повторний тендер на ремонт «Капітан Чусов»

Азовське море ДСНС Маріуполь Судноремонт Україна Флот

У системі публічних закупівель Prozorro оголошено повторний тендер на ремонт пошукового судна «Капітан Чусов».

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Як і раніше на судні заплановано провести ремонт корпусу, гвинто-рульового пристрою, головних та допоміжних двигунів, валолінії, трубопроводів, тощо.

Стартова ціна на тендері залишилась без змін у 3 500 000 гривень та у процесі торгів може бути зменшена.

Попереднього разу свої пропозиції на ремонт подали три підприємства – ТОВ «Азов Верф», ТОВ «СРЗ» (також відомий як «Азовський судноремонтний завод») та ДП «Одеський морський торговельний порт».

Найнижчу ціну тоді запропонувало ТОВ «СРЗ» – 3 098 982,89 гривень, проте тендерний комітет відхилив цю пропозицію виявивши ряд порушень вимог тендерної документації та наявність податкового боргу у підприємства.

Пропозицію іншого маріупольське підприємство – ТОВ «Азов Верф», що запропонувало на торгах 3 495 000,00 гривень, також було відхилено. Причиною було названо те, що тендерна пропозиція була завантажена в електронну систему закупівель без накладення кваліфікованого електронного підпису.

Згодом згідно оприлюдненого протоколу 31-Т-2020 від 04.06.2020 була відхилена тендерна пропозиція від ДП «Одеський морський торговельний порт», що мала 14 порушень вимог тендерної документації на закупівлю послуги з ремонту пошукового судна «Капітан Чусов» аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Донецькій області.

У разі відхилення всіх тендерних пропозицій, згідно з Законом про публічні закупівля, закупівля автоматично відміняється електронною системою закупівель.

Пошукове судно «Капітан Чусов» – колишній цивільний теплохід, який тривалий час знаходився на балансі місцевої влади та не використовувався. Згодом судно було передано Центру з розмінування, де його відремонтували та частково переобладнали для потреб рятувальників.

Пошукове судно «Капітан Чусов»

Деталі про судно:

Рік побудови: 1992
Місце побудови: Азербайджан
Розміри:
– довжина 24,46 метри
– ширина 5,63 метри
Водотоннажність: 118 тон

Пошукове судно «Капітан Чусов» разом з трьома іншими суднами входить до складу Бази морських пошуково-рятувальних та водолазних робіт, яку в 2018 році відкрили в Маріуполі.

Одне з основних завдань частини – гуманітарне розмінування водних об’єктів та порятунок громадян.

Під час відкриття озвучувалось, що база увійде до єдиної системи моніторингу безпеки Міністерства внутрішніх справ на Азовському морі, куди також увійдуть прикордонники, поліцейські та нацгвардійці.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азовське море ДСНС Маріуполь Судноремонт Україна Флот