fbpx
Окупанти арештували мешканку Севастополя “за держзраду”

Окупанти арештували мешканку Севастополя “за держзраду”

Крим Російська агресія Росія ФСБ Росії

Луфотовський суд Москви продовжив арешт мешканки окупованого Севастополя Галині Довгополой, яку затримали “за держзраду”.

Про це повідомляє Интерфакс.

Згідно рішення суду арештована Галина Довгопола залишиться під вартою до 27 квітня.

В суді не уточнюють причин по затриманню мешканки Севастополя посилаючись на гриф “секретно”.

29 листопада 2019 року з’явилась інформація від Федеральної Служби Безпеки, що в Севастополі затримали місцеву мешканку, “яка була завербована українськими спецслужбами та по завданню Головного управління розвідки Міністерства оборони України цілеспрямованого здійснювала збір секретних даних військового характеру”.

Галина Довгопола

Раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що у листопаді 2019 року була затримана 64-річна мешканка Севастополя була затримана співробітниками російських спецслужб.

27 листопада 2019 року суд в анексованому Севастополі виніс рішення про утримання Галини Довгопалої під вартою терміном на 2 місяці. Після чого її було доставленого в один зі слідчих ізоляторів у Москві.

У травні 2014 року Галина Довгопала розказала про життя у Криму після окупації для українського видання “Гордон” у матеріалі “Сопливые” истории бывших крымчан”. В ньому вона розказала про побут після приходу окупаційної адміністрації, зокрема про малий рівень доходу, відсутність відпочивальників та збільшення цін. Ймовірно це і стало причиною репресій проти пенсіонерки через п’ять з половиною років.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Крим Російська агресія Росія ФСБ Росії