fbpx
Росія розташує в Криму комплекс для контролю космосу

Росія розташує в Криму комплекс для контролю космосу

ЗС Росії Космос Крим Росія Сусіди

У наступному році в окупованому Криму збройні сили країни-агресора розгорнуть новий лазерно-оптичний комплекс для контролю космічного простору.

Про це інформує Мілітарний.

В окупованому Криму завершуються роботи з монтажу лазерно-оптичного комплексу та планується, що з наступного року він заступить на чергування, повідомляють ЗМІ.

У найближчій перспективі там планують розгорнути нову оптико-електронну станцію зі більшим телескопом.

Створення нових спостережних систем відбувається в рамках реалізації програми вдосконалення та розвитку російської системи контролю космічного простору.

Космічні війська країни-агресора продовжують роботу з розгортання спеціалізованих наземних засобів контролю космічного простору нового покоління.

В жовтні, міноборони Росії повідомило, що планується розгорнути 12 лазерно-оптичних та радіотехнічних комплексів на всій території країни (включно з окупованим Кримом) до 2025 року.

Комплекси призначені для розпізнавання космічних об’єктів, використовуючи різні методи виявлення та розпізнавання. У Росії вважають, що такі системи дуже важливі для організації повітряно-космічної оборони.

Перший аналогічний лазерно-оптичний комплекс вже виконує завдання на території Алтайського краю сусідньої країни.


В Україні показали дослідний зразок оптико-електронної станції спостереження дальньої дії «Джура Оптикум»


У вересні в Росії зупинили роботи над надважкою ракетою для польоту на Місяць. «Роскосмос» більше не веде технічне проектування ракети «Енисей». Передбачалося, що воно завершиться в жовтні 2021 року.

Роботи над ракетою припинили на стадії технічного проектування. В рамках цієї програми розроблялися ключові елементи і технології створення космічного ракетного комплексу надважкого класу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗС Росії Космос Крим Росія Сусіди