fbpx
Окупанти втратили ряд позицій в Серебрянському лісі – заступник командира «Азову» 

Окупанти втратили ряд позицій в Серебрянському лісі – заступник командира «Азову» 

Війна з Росією Війна на Донбасі Втрати Росії Донбас Луганщина НГУ НГУ «Азов» Україна

Сили Оборони вибили російських окупантів з ряду позицій в Серебрянському лісі на Луганщині.

Про це повідомив заступник командира 12 бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України,  підполковник Святослав Паламар.

Бійці бригади планомірно вибивали окупантів із зайнятих позиції на одній з ділянок, а потім закріпилися там. І на сьогодні утримують територію від контратак росіян.

Команда DeepState також внесла зміни у інтерактивну мапу бойових дій російсько-української війни, на якій зафіксовано втрату позицій росіян у Серебрянському лісництві.

У пресслужбі «Азову» показали відео бойової роботи своїх бійців на цьому напрямку.

На кадрах зафіксовано захоплення позицій російських окупантів і взаємодія бійців під час проведення штурмових дій та подальшого утримання окопів і бліндажів під постійними обстрілами та спробами з боку загарбників повернути втрачене.

«Коли завершується штурм, починається найважчий етап — утримання відбитих у ворога позицій. Небезпека чекає на бійців за кожним кутом зруйнованих окопів. У той же час ворог не припиняє обстрілів та спроб контратакувати», наголосили у «Азові».

На території Серебрянського лісу з кінця літа 2022 року проходить лінія оборони, яку тримають воїни з різних українських підрозділів. Серед них останні місяці там воюють бійці бригади «Азов».

Від великого лісу там залишилися лише обвуглені і частково повалені стовбури дерев, від постійних артилерійських обстрілів та вибухів російських авіабомб, якими окупанти намагаються протидіяти українським захисникам.

Нагадаємо, що адміністрація президента США Джо Байдена дозволила бригаді «Азов» НГУ використовувати американську зброю, яка надається у межах військової допомоги Україні.

Таким чином було скасовано заборону, накладену близько десяти років тому, через вплив російської пропаганди.

Безпілотний наземний дрон Sirko-S1 компанії Skylab. Фото: braveinventors.com

Також один з батальйонів «Азову» отримав нові наземні роботизовані платформи Skylab Sirko-S1, українського виробництва.

Війна з Росією Війна на Донбасі Втрати Росії Донбас Луганщина НГУ НГУ «Азов» Україна