fbpx
Оператори спеціально розбили БПЛА MQ-9

Оператори спеціально розбили БПЛА MQ-9

MQ-9 Reaper Авіаінциденти Авіація Африка БпА (Безпілотні апарати) ПС США Світ

Оператори, що здійснювали керування БПЛА MQ-9 змушені були спеціально його розбити.

Про це інформує Мілітарний.

Як повідомляє Scramble Magazine, під час польоту в невідомій частині Африки БПЛА MQ-9A Reaper зазнав катастрофічного витоку палива, що змусило його операторів якомога сильніше врізати його об землю.

Це було зроблено навмисне, шоб залишки літального апарату та обладнання після можливого потрапляння у “чужі руки” не були відновлені та дослідженні.

Повідомляється, що MQ-9A, з серійним номером 08-4051, який експлуатувався 214-ю ескадрилею “Чорна вівця” на авіабазі Девіс-Монтан (AZ), виконував місію на підтримку командування США в Африці .

БПЛА MQ-9 Reaper США на фоні винищувача МіГ-21 ПС Румунії. Лютий 2021. Фото: МО Румунії

“Під час польоту наземна станція управління почала виводити попередження про низький рівень палива. Екіпаж виявив, що рівень палива був “набагато меншим” від очікуваних, і пілот попросив командира екіпажу місії допомогти. Оператор оптичної системи використав основну камеру літака для огляду планера і виявив, що пальне сильно витікає з фюзеляжу. Приблизно через 45 хвилин після першого виявлення проблеми, Reaper почав повертатися на базу з максимальною швидкістю, але екіпаж зрозумів, що витік палива був катастрофічним, і вони не змогли це зробити”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Центр комбінованих повітряних операцій наказав командиру та пілоту розбити літак і зробити це таким чином, щоб мінімізувати шанси на успішне відновлення його бортових систем. Reaper був втрачений у невідомому місці. Збитки такого розвитку подій склали 11 млн. Дол.

Слідство встановило, що причиною аварії став витік пального з переднього електричного підігрівача палива. Крім того, розслідування виявило, що обслуговуючий персонал не виконав технічне завдання, відповідне часу, щоб усунути дефіцит пального у паливній системі БПЛА MQ-9.

MQ-9 Reaper – розвідувально-ударний БПЛА розроблений компанією General Atomics Aeronautical Systems для використання у Повітряних силах США, ВМФ Сполучених Штатів, і Британських Королівських військово-повітряних силах.

Перший політ відбувся 2 лютого 2001 року. Створений на основі MQ-1 Predator. Оснащений турбогвинтовим двигуном, що дозволяє розвивати швидкість понад 400 кілометрів на годину. Практична стеля становить 13000 метрів.

Ударний безпілотник MQ-9 Reaper

Максимальна тривалість польоту БПЛА MQ-9 Reaper дорівнює 24 годинам.

Має 6 підвісок для озброєння. Може бути озброєний протитанковими ракетами AGM-114 Hellfire класу “повітря-земля”, керованими бомбами Mark 82 та іншим озброєнням.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


MQ-9 Reaper Авіаінциденти Авіація Африка БпА (Безпілотні апарати) ПС США Світ