fbpx
Oshkosh Defense поставить 541 тактичних транспортних засобів армії США

Oshkosh Defense поставить 541 тактичних транспортних засобів армії США

Oshkosh Defence Автотехніка Вантажівка Закупівлі Світ США

Компанія Oshkosh Defense поставить 541 тактичних транспортних засобів FMTV A2 армії США.

Про це інформує Мілітарний.

Американська компанія Oshkosh Defense повідомила, що отримала замовлення на постачання 541 середнього тактичного транспортного засобу FMTV у варіанті A2, вартістю 152 мільйонів доларів.

FMTV A2 – це модернізована версія тактичного транспортного засобу FMTV A1P2, яка перебуває на озброєнні армії США з 1988 року. З 2009 року компанія Oshkosh Defense є провідним постачальником цієї техніки для армії США.

Отримання чергового замовлення означає продовження виробництва FMTV у варіанті A2 після успішного його випробування. Це відбувається на фоні поступового скорочення виробництва попередньої модифікації FMTV A1P2.

Протягом більш ніж десятиліття Oshkosh FMTV A1P2 забезпечував армію США багатоцільовим транспортом для підтримки лінійних та місцевих авіаперевезень, перевозячи солдатів, вантажі та необхідне спорядження, -сказав віце-президент та генеральний директор Пат Вільямс. Розширені можливості FMTV A2 підвищують здатність наших солдатів виконувати свої місії безпечно та ефективно.

Очікується, що виробництво транспортних засобів FMTV A1P2 припиниться у вересні 2021 року.

Тактичний транспортний засіб FMTV A2 пропонує більший рівень захисту та збільшену вантажопідйомність, забезпечуючи при цьому солдатам поліпшену якість пересування та мобільність.

Ці розширені можливості позиціонують FMTV A2 як ключовий фактор для ініціатив модернізації армії США.

Модельний ряд FMTV A2 складається з 16 модифікацій машини та відповідних причепів, здатних перевозити корисне навантаження від 3 до 10 тонн і виконувати широкий спектр обов’язків від підтримки бойових завдань до надання допомоги, до логістики та операцій постачання.

У травні, компанія Oshkosh Defense оголосила, що отримала трирічне продовження контракту на 146,8 мільйона доларів на постачання вантажівок для армії США.

Компанія забезпечить поставку нових та рекапіталізованих тактичних важких вантажних автомобілів розширеної мобільності (HEMTT), вантажівки та причепи з палетною системою навантаження (PLS) та транспортери важкого обладнання (HET). Початкове замовлення складається, загалом з 353 автомобілів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Oshkosh Defence Автотехніка Вантажівка Закупівлі Світ США