fbpx
П’ятий екіпаж Island готується до відправки у США

П’ятий екіпаж Island готується до відправки у США

ВМС України Катери «Island» навчання Патрульні катери Україна Україна-США

П’ятий екіпаж майбутнього патрульного катеру типу Island готується до відправки на навчання до США у Балтимор.

Про це повідомляє «АрміяInform».

Екіпаж уже пройшов військово-лікарську комісію на придатність до служби на кораблях та виїзду за кордон.

Зараз в Одесі на базі Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного завершується останній етап підготовки перед відрядженням до Сполучених Штатів Америки п’ятого екіпажу патрульних катерів типу «Айленд».

Два попередні екіпажі, які вже закінчили курси іноземної мови, наразі перебувають у Балтиморі, штат Меріленд, США, де готуються до проходження подальшої служби на вищезазначених патрульних катерах.

Мовна підготовка п'ятого екіпажу патрульного катеру Island

Командуватиме новим катером старший лейтенант Сергій Тукмачов, що починав свою службу на національному флоті з матроса.

Розпочав службу Сергій у жовтні 2011 року, куди його призвали і де він потрапив на водолазне судно «Нетішин», яке базувалось в Очакові.

У 2015 році перевівся на малий розвідувальний корабель «Переяслав» на посаду старшини команди водолазів. А вже наступного року йому випала нагода здобути офіцерське звання та стати дивізійним водолазним спеціалістом.

Уже офіцером Сергій Тукмачов став командиром десантно-штурмового катера «Станіслав», нині – командиром «Айленда».

Його помічник – лейтенант Михайло Печенюк, який лише минулого року став випускником Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія». Але не варто недооцінювати його досвід, здобутий під час навчання.

Лейтенант Михайло Печенюк протягом трьох років проходив навчання в Академії ВМС Італійської республіки в місті Ліворно, де здобув ступінь бакалавра.

Під час навчання він стажувався на навчальному вітрильнику «Амеріго Веспуччі», на якому разом з іншими курсантами здійснив перехід із Італії до США та назад через Атлантику, тож його майбутній візит до Америки не перший.

Також під час стажування на есмінці військово-морських сил Італії «Луіджі Дуранд де ла Пенне» він разом з екіпажем обходив Африку.

Посиленому курсу з вивчення англійської передувала фахова підготовка, як на раніше отриманих від США одиницях, де моряки набули важливий досвід у справі керування катером, так і у Навчальному центрі ВМС, де відпрацьовували питання з веденням бойових дій та боротьби за живучість.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМС України Катери «Island» навчання Патрульні катери Україна Україна-США