Пакистан випробував РСЗВ Fatah-1
Пакистан випробував власну ракету для РСЗВ Fatah-1.
Про це інформує Мілітарний.
Учора, 24 серпня, Пакистан провів успішний випробувальний пуск реактивного боєприпаса власної розробки для РСЗВ Fatah-1, повідомляє Dispatch News Desk (DND).
У підрозділі національного оборонного відомства Inter-Services Public Relations (ISPR) заявили, що дана система озброєння дасть пакистанській армії можливість високоточного ураження цілей в глибині території противника.
Fatah-1 – це система ракетного озброєння класу “земля-земля”, призначена для нейтралізації, стримування і знищення цілей на відстані до 140 км. Вона здатна вести вогонь керованими реактивними боєприпасами зі звичайною бойовою частиною.
Це друге льотне випробування Fatah-1. Перше відбулося в січні 2021 року.
Технічних деталей нового ракетного комплексу окрім дальності не озвучено.
За характерним силуетом на відео можна припустити, що Пакистан розробив 300-мм кореговані боєприпаси до реактивної системи залпового вогню A-100 китайського виробництва.
Система A-100 є аналогом радянської реактивної системи залпового вогню БМ-30 «Смерч» та окрім Пакистану перебуває на озброєнні у Танзанії, у самому ж Китаї (КНР) лише виготовляється для іноземних замовників (за деякими даними програла конкурс 300-мм РСЗВ PHL-03).
Зазначимо, що 14 серпня в Індії випробували крилату ракету Nirbhay. Нові тестування провели у берегів району Баласор міста Одиша.
Крилата всепогодна ракета Nirbhay запускається з морських та повітряних платформ.
Nirbhay має дозвукову швидкість дальнього радіусу дії, розробляється індійським інститутом авіаційних розробок (ADE) у співпраці з індійською організацією оборонних досліджень та розробок (DRDO).
ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"
Навіть разовий донат в 30 грн чи підписка на $1 допоможе нам працювати і розвиватися далі. Спонсоруй незалежне мілітарне медіа - отримуй достовірну інфу.