fbpx
Пакистан завантажив «Завод ім. Малишева» на весь 2022 рік

Пакистан завантажив «Завод ім. Малишева» на весь 2022 рік

Азія Бронетехніка Завод ім. Малишева ОПК Пакистан Світ Т-80 Танк Україна Укроборонпром

Пакистан своїми замовленнями завантажив харківський «Завод ім. Малишева» на весь 2022-й рік.

Про це інформує Мілітарний.

Генеральний директор Заводу імені Малишева Олег Винник в коментарі сайту «Depo.Харків» повідомив про перебіг виконання пакистанського контракту на виготовлення запчастин і двигунів для поставлених раніше танків Т-80УД.

За словами Олега Винника, пакистанський контракт, який був укладений у лютому минулого року, дозволив завантажити «Завод імені Малишева» на 2022 рік повністю.

«У межах пакистанського контракту, крім цього, є робота й на 2023 рік. Так, ми отримали аванс під виробництво цих комплектів. Сьогодні ми можемо з упевненістю говорити, що підприємство виконає свої зобов’язання вчасно і продукція буде відвантажена у 2022 році», – сказав генеральний директор заводу.

Керівник оборонного підприємства зазначив, що з пакистанською стороною вже підписаний другий контракт, виконання якого розпочнеться у другій половині 2022 року, а відвантаження за цією угодою – у 2023 році.

«Ті зобов’язання, які на себе взяв завод, вони всі будуть виконані на 100%. Крім того, хочу зауважити, що завод працює у штатному режимі, люди займаються виконанням виробничої програми. Зарплати платиться вчасно. І в цьому році ми збільшили пакет замовлень у порівнянні з попереднім у 2 рази», – наголосив Винник.

Гендиректор заводу додав, що в межах контрактів підприємство виготовить для Пакистану танкові двигуни, а також комплекти запчастин для танків Т-80УД, що Україна поставила раніше до цієї країни.

Влітку минулого року, танкобудівне підприємство своєчасно розпочало роботу за контрактом з Пакистаном на ремонт та модернізацію танків Т-80УД.

Контракт між ДК «Укрспецекспорт» та Ісламською Республікою Пакистан підписано в лютому 2021-го року на Міжнародній виставці озброєнь IDEX-2021 на загальну суму 85,6 млн дол.

Пакистанські танки Т-80УД

Нагадаємо, Пакистан є оператором танків українського виробництва Т-80УД.

Україна до 1999 року поставила в цю країну 320 танків Т-80УД вітчизняного виробництва. Упродовж наступних років українські підприємства були залучені до обслуговування машин.

Азія Бронетехніка Завод ім. Малишева ОПК Пакистан Світ Т-80 Танк Україна Укроборонпром