fbpx
Пакистанська компанія виготовлятиме компоненти до БПЛА Anka

Пакистанська компанія виготовлятиме компоненти до БПЛА Anka

Авіація БпА (Безпілотні апарати) Пакистан Світ Туреччина

У Пакистані буде налагоджено випуск комплектуючих до БПЛА Anka.

Про це інформує Мілітарний.

Турецька компанія Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) і пакистанська авіабудівна компанія National Engineering & Scientific Commission (NESCOM) підписали угоду на спільне виробництво та подальшу розробку безпілотних літальних апаратів (БПЛА), – пише Janes.

Спільний документ був підписаний в рамках Міжнародної виставки оборонної промисловості (IDEF-21), яка у серпні проходила в Стамбулі.

В рамках угоди, пакистанська компанія NESCOM виготовлятиме деякі компоненти для БПЛА Anka та співпрацюватиме у подальшому розвитку цієї безпілотної системи.

Гендиректор TUSAŞ Темель Котіл висловив упевненість в тому, що контракт з Пакистаном принесе вигоду індустрії БПЛА Туреччини. «Наші БПЛА стануть ще більш потужними», – підкреслив Котіл.

Угода, також сприятиме подальшому розширенню потенційних ринків для продажу безпілотників компанії TUSAŞ та надасть можливості для посилення співпраці між Пакистаном та Туреччиною в оборонній сфері.

Роботи по створенню БПЛА Anka розпочались у 2004 році турецькою компанією Türk Havacılık ve Uzay Sanayi AŞ (TUSAŞ/TAI). Перший політ був здійснений у 2010 році. В 2013 стало відомо про перше їх замовлення для Збройних Сил Туреччини.

Було розроблено дві версії літального апарату: Anka Block A та Anka Block B (Anka-S). У першому варіанті бойова машина здатна виконувати розвідувальні функції, а Anka-S може нести додаткове навантаження у вигляді бомб і ракет.

Anka-S має максимальну злітну вагу 1,6т. Розмах крила становить 17,5м при загальній довжині менш 8м. Безпілотник оснащується поршневим двигуном Thielert Centurion 2.0 потужністю 155 к.с. Заявлена ​​максимальна тривалість польоту складає 24 години, а висота польоту може досягати 9 км.

Технічні характеристики БПЛА Anka:

Розмах крила: 17,5 метрів
Довжина: 8 метрів
Вага: 1600 кг
Вага корисного навантаження: 200 кг
Крейсерська швидкість: 200 км/годину
Радіус дії: 200 км
Час польоту: 24 години
Практична стеля: 9 км


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація БпА (Безпілотні апарати) Пакистан Світ Туреччина