fbpx
“Панцир-С1” і Т-72Б3: США в ОБСЄ розповіли про російську зброю на Донбасі

“Панцир-С1” і Т-72Б3: США в ОБСЄ розповіли про російську зброю на Донбасі

Війна на Донбасі ОБСЄ Російська інтервенція США Україна

На окупованих територіях Донбасу неодноразово фіксувалися сучасні російські системи озброєння та техніки, а тому твердження Росії про непричетність до конфлікту є абсурдними.

Про це заявив очільник місії США при ОБСЄ Джеймс Гілмор під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляє видання Укрінформ.

«Росія удає, що не бере участь у військових діях на сході України, що є абсурдом», — заявив очільник місії США при ОБСЄ.

Російське озброєння

«Нам треба повірити в те, що російські маріонетки на сході України мають можливості, щоб самостійно придбати високотехнологічну російську військову техніку, таку, як система протиповітряної оборони “Панцир-С1” або бойовий танк Т-72Б3?», — продовжив Джеймс Гілмор

«Така техніка, як і інше обладнання, наприклад, комплекс радіоелектронної боротьби “Леєр-3“, неодноразово була задіяна в Україні», — резюмував представник США.

Американський посол вказав на те, що вищезгадані системи озброєння та військова техніка були вироблені в РФ, і то лише через багато років після розпаду СРСР.

Поруч із цим, він звернув увагу на повідомлення спостерігачів про регулярне переміщення вантажівок через непідконтрольну уряду України ділянку кордону з РФ.

«Нам треба повірити в те, що ці конвої з Росії не перевозять військову техніку російського виробництва, яка була виявлена на сході України?», – запитав Гілмор.

Тиск на Росію

Американський дипломат зазначив, що допоки Росія підживлює конфлікт в Україні, довготривале і мирне врегулювання в Європі залишатиметься недосяжним.

Він в черговий раз нагадав, що Сполучені Штати повністю підтримують суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи її територіальні води.

Ми не визнаємо і ніколи не визнаємо спробу анексії Росією Криму. Ми приєднуємось до наших європейських та інших партнерів, підтверджуючи, що наші пов’язані з Мінськом санкції проти Росії залишаться в силі, поки Росія повністю не виконає свої Мінські зобов’язання. Санкції щодо Криму залишатимуться в силі, допоки Росія не поверне Україні повний контроль над півостровом”, – заявив Гілмор.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Війна на Донбасі ОБСЄ Російська інтервенція США Україна