fbpx
Партія гвинтівок з Канади незабаром прибуде в Україну

Партія гвинтівок з Канади незабаром прибуде в Україну

Закупівлі ЗСУ Канада Снайпінг Україна

До України з Канади незабаром прибуде перша партія снайперських гвинтівок за контрактом 2018 року.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages з посиланням на інтерв’ю заступника міністра закордонних справ Василь Боднар для Укрінформу.

Мова йде про гвинтівки PGW LRT-3 під набій .50 BMG вартістю 770 000 доларів.

Окрім поставки самих гвинтівок угода передбачає певну післяпродажну підтримку, обслуговування та навчання українських військових.

“Зараз на завершальному етапі перебуває оформлення документів на постачання снайперських гвинтівок. Затримка виникла не від канадської сторони, а від партнерів, які постачають складові частини. Ми сподіваємося, що вже найближчими днями чи тижнями ця зброя буде в Україні.”, – розказав Василь Боднар

Снайперська гвинтівка PGW LRT-3

Нагадаємо, що наприкінці липня 2018-го року депутат від Консервативної партії Канади Джеймс Безан розказав, що канадська компанія з виробництва зброї уклала контракт на поставку в Україну снайперських гвинтівок.

Про те будь якої точної інформації щодо моделі та виробника не повідомлялось.

Згодом Народна армія анонсувала появу гвинтівок PGW LRT-3 у Збройних Силах України. У серпні в ексклюзивному інтерв’ю UATV власник компанії PGW Defense Technologies Росс Спагруд розповів, що його компанія, яка спеціалізується на оборонних технологіях, підтвердила договір із Україною, про постачання далекобійних снайперських гвинтівок на суму близько $770 тис.

Закупівлі ЗСУ Канада Снайпінг Україна