fbpx
Патрульний літак та БПЛА США здійснюють політ біля окупованих територій

Патрульний літак та БПЛА США здійснюють політ біля окупованих територій

P-8 Poseidon Авіація Донбас Крим Спостережний політ США Україна Україна-США Чорне море

Морський патрульний літак P-8A Poseidon ВМФ США та розвідувальний БПЛА США RQ-4 Global Hawk здійснюють політ біля окупованих Росією територій України.

Про це повідомляє Мілітарний.

Обидва літальних апарати моніторили ситуацію поблизу окупованого Кримського півострова, а безпілотний апарат зараз літає вздовж лінії зіткнення на Донбасі.

Розвідувальний БПЛА США RQ-4 Global Hawk з бортовим номером 11-2047 і позивним FORTE10 спочатку зробив декілька кіл над Чорним морем, після чого направився на Донбас.

Маршрут польоту RQ-4 Global Hawk 2 квітня 2021 року

Безпілотний літальний апарат RQ-4B Global Hawk Повітряних сил США базується на авіабазі Сігонела в Італії, звідки він і прилетів для проведення спостережного польоту.

RQ-4 Global Hawk — стратегічний розвідувальний безпілотний літальний апарат. Перший політ здійснив 28 лютого 1998 року з авіабази Військово-повітряні сили США в Каліфорнії.

Перший апарат Global Hawk був переданий військово-морським силам США в 2004 році та приступив до виконання бойових завдань в березні 2006 року.

Після того як він вирушив на Донбас, на зміну над Чорним морем прибув морський патрульний літак Boeing P-8A Poseidon:

Boeing P-8A Poseidon – патрульний протичовновий літак, що створений на базі цивільного пасажирського літака Boeing 737—800.

Він призначений для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання. Також він може здійснювати розвідку та брати участь в протикорабельних та рятувальних операціях

Літак може нести до 9 тонн озброєння, для яких передбачено 6 зовнішніх точок підвіски та 5 внутрішніх. На які можуть встановлюватись протикорабельні та крилаті ракети, торпеди, морські міни та авіабомби.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


P-8 Poseidon Авіація Донбас Крим Спостережний політ США Україна Україна-США Чорне море