fbpx
Перші F-16 побудовані на новому заводі надійдуть союзникам США в 2022

Перші F-16 побудовані на новому заводі надійдуть союзникам США в 2022

F-16 Авіабудування Авіація Винищувач ОПК ПС США Світ

У США планують побудувати 128 нових бойових літаків F-16 до 2026 року, з приблизною вартістю 14 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на U.S. Air Force.

Через зростаючий попит на нові F-16 Fighting Falcon з боку країн-партнерів, ПС США спільно з компанією Lockheed Martin Corp. відкрили нову виробничу лінію для випуску винищувача F-16 Block 70/72 на заводі компанії в Грінвілль, штат Південна Кароліна.

Лінію було запущено у 2019 році, наразі вона є єдиним виробництвом F-16 у світі, що було відкрито через три роки після завершення збирання літаків на підприємстві у Форт-Ворт, штат Техас.

Винищувач F-16V. Фото з відкритих джерел

“Ця нова виробнича лінія є дуже важливою, вона допомагає нам задовольнити глобальний попит, який низка країн має на літаки F-16, і надає нам додаткову можливість забезпечити цими літаками країни, що зацікавлені у його придбанні” – заявив полковник Брайан Пірсон, керівник групи з продажу літаків F-16.

Очікується, що в найближчі роки буде побудовано більше літаків, а запити на купівлю F-16 переглядаються додатковими іноземними військовими партнерами.

Винищувач F-16V. Фото з відкритих джерел

Передбачається, що перші F-16 будуть випущені з виробничої лінії в 2022 році, а виробництво збільшиться після першого року. Літаки будуть поставлятися багатьом закордонним замовникам, включаючи Бахрейн, Словаччину, Болгарію, Тайвань та інші, багато з яких виявили зацікавленість у отриманні нових бойових літаків.

“Оскільки відкрилася нова виробнича лінія, спостерігається зростання кількості наших країн-партнерів, які вимагають детальної інформації та запитів на продаж уряду США”, – сказав полковник Ентоні Уокер, старший керівник відділу матеріального забезпечення. “Ми раді новому навантаженню для забезпечення можливостей повітряних сил, що зміцнюють міжнародні партнерські відносини та сприяють національній безпеці”, – зауважив полковник.

F-16 ПС США. Фото з вільних джерел

Окрім виробництва нових винищувачів, фахівцями зі США проводиться модернізація 405 F-16, які експлуатуються чотирма країнами-партнерами, що дозволяє розширити можливості повітряних машин піднявши їхні характеристики до рівня нових літаків.

Повітряні сили США планують провести модернізацію більше 600 винищувачів F-16. Оновленню підлягатимуть літаки версій Block 40/42/50/52. Всього буде проведено покращення по 42 напрямкам.

Винищувачі F-16 повітряних сил США

Модернізовані F-16 отримають нову РЛС на основі АФАР – AN/APG-83 від компанії Northrop Grumman. Дана РЛС дозволить F-16 застосовувати крилаті ракети типу JASSM-ER і останню модифікацію загоризонтальної ракети повітря-повітря AIM-120D (AMRAMM).

Відповідна модифікація була повністю розроблена ВПС США. Дослідний зразок по програмі OFP M7.2+ провів в повітрі 4600 годин. В рамках цих польотів було виконано 4200 завдань.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


F-16 Авіабудування Авіація Винищувач ОПК ПС США Світ