fbpx
Перший OCEA FPB 98 для Морохорони спустять на воду у жовтні – Аваков

Перший OCEA FPB 98 для Морохорони спустять на воду у жовтні – Аваков

Аваков ДПСУ МВС Морська охорона Суднобудування Україна Флот

Перший катер OCEA FPB 98 для Морохорони спустять на воду у жовтні, повідомив Арсен Аваков.

Про це інформує Мілітарний.

На своїй Facebook-сторінці Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що у жовтні цього року перший патрульний катер OCEA FPB 98 для Морської охорони, буде спущений на воду для прийомки та випробування.

Зі слів міністра, всього до 2024 року Україна отримає 20 кораблів цієї серії – спільного французько-українського виробництва. Всі катери будуть оснащені швидкохідними човнами українського виробництва. 5 катерів будуть повністю зроблені в Україні на заводі “Нібулон” у Миколаєві.

Окрім того, Арсен Аваков додав, що сьогодні моряками-прикордонниками прийнято 3 корпуси у Франції, у жовтні 2021 року перший готовий корабель буде спущений на воду для випробування та прийомки.

Поставка першого катера в Україні очікується в грудні 2021 року. Всього в 2022 році буде отримано 9 патрульних катерів.

У рамках контракту також буде підготовлено 240 членів екіпажів катерів та 120 техніків. Угода передбачає створення баз обслуговування в Україні. У подальшому технічна підтримка катерів буде здійснюватися на українських підприємствах.

OCEA FPB 98 мають довжину у 32 метри, за побажанням замовника можуть комплектуватись різними бойовими модулями та доглядовим човном.

Екіпаж OCEA FPB 98 MKI складається з 13 осіб, максимальна швидкість складає 35 вузлів, а дальність ходу – 1200 миль при швидкості у 12 вузлів. Також деякі показники можуть змінюватись в залежності від комплектації катеру.

Перший корпус патрульного катеру OCEA під час транспортування

Раніше, ми повідомляли, що прикордонники пройшли курс мовної та фахової підготовки екіпажів кораблів Морської охорони українсько-французького проєкту.

На базі Навчального центру Морської охорони, що в Ізмаїлі, відбувся перший випуск військовослужбовців, які навчались на спеціалізованих курсах мовної та фахової підготовки екіпажів кораблів Морської охорони українсько-французького проєкту. Протягом трьох місяців двадцять моряків-прикордонників з Одеського, Маріупольського та Ізмаїльського загонів Морської охорони Державної прикордонної служби України опановували одну з мов міжнародного спілкування мореплавців для подальшого просування й реалізації унікального, сміливого, амбітного українсько-французького проєкту оновлення корабельно-катерного складу Морської охорони.

Катер OCEA. Фото з відкритих джерел

Про реалізацію компанією «Нібулон» будівництва катерів OCEA для Морохорони, відповідно до угоди між французькою компанією OCEA та Міністерством внутрішніх справ України. Можна докладніше дізнатися з матеріалу Мілітарного.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Аваков ДПСУ МВС Морська охорона Суднобудування Україна Флот