fbpx
Перспективний танк “Молот”: з’явилася детальна 3D-візуалізація

Перспективний танк “Молот”: з’явилася детальна 3D-візуалізація

«Об'єкт 477» Бронетехніка Україна ХКБМ

Зображення перспективного українського танка розробки ХКБМ, які були опубліковані в мережі в попередні роки надихнули користувача twitter @xmszeon створити власну 3D-модель танку. У лютому 2021 року він опублікував у своєму мікроблозі деталізовану тривимірну візуалізацію танка “Молот” (об’єкт 477).

Окрім відео юзер поширив також ряд зображень реконструкції танку, який досі є секретною розробкою харківських конструкторів.

“Молот” (об’єкт 477) – варіант перспективного машини, який було подано на розгляд Головного автобронетанкового управління СРСР в 1990 році. Це танк з з ізольованою баштою без екіпажу. Перший зразок було побудовано в 1992-1993 роках.

Об'єкт 477, візуалізація користувача @xmszeon

Танк виготовлявся з багатошарової комбінованої броні з використанням вмонтованого динамічного захисту нового покоління. На танку також встановлений комплекс активного захисту і оптоелектронного придушення «Штора».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Саудівська Аравія зацікавлена в таємному українському танку “Нота”

Комбінована броня за своїми характеристикам забезпечувала захист еквівалентний не менш ніж 1200 мм гомогенної броні від бронебійних-підкаліберних снарядів (без урахування динамічного захисту) і еквіваленту не менш ніж 1800 мм гомогенної броні від кумулятивних боєприпасів (без урахування динамічного захисту).

Об'єкт 477, схема танка з сайту Андрія Тарасенка http://btvt.info/

Основним озброєнням танку мала стати 152-мм гармата, що встановлена в безлюдній башті. Боєкомплект, що возиться, мав складати 34 постріли. Автомат заряджання повністю автоматичний. Швидкострільність танку при використанні реверсивного заряджального модуля становить до 14 пострілів на хвилину. Модуль містить 10 пострілів, які можуть поповнюватися по мірі витрачання з двох модулів по 12 пострілів кожен.

На танку встановлений двотактний двигун 6ТДФ, який у перспективі мав бути замінений на свій форсований варіант 6ТД-3, потужністю 1500 к.с.

Ходова частина машини складалася з 7 опорних котків з кожного борту.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Об'єкт 477» Бронетехніка Україна ХКБМ