fbpx
Під Житомиром на навчаннях десантували бронетехніку ДШВ

Під Житомиром на навчаннях десантували бронетехніку ДШВ

БМД-2 Десантно-штурмові війська (ДШВ) Житомирщина ЗСУ Іл-76 Навчання Україна

Поблизу Житомира відбувся заключний етап тактичного навчання з бойовою стрільбою та десантуванням підрозділів Десантно-штурмових військ (ДШВ ЗСУ).

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Були відпрацьовані практичні дії підрозділів Десантно-штурмових військ, винищувальної та військово-транспортної авіації Повітряних Сил, а також армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Під час одного з етапів практичних дій, відбулося десантування з літаків Іл-76 декількох одиниць бойових машин десанту БМД-2 та тактичного повітряного десанту.

Також відбулося десантування вантажів з гранично малих висот з літаків Ан-26, та десантування вантажу з висоти кілька тисяч метрів за допомогою сучасних засобів точного десантування.

За словами керівника навчання підполковника Олега Баляса, за сценарієм навчання, рейдовому загону було визначено завдання щодо знищення об’єкту противника.

З цією метою, був висаджений тактичний повітряний десант, здійснено захоплення площадки приземлення, висування підрозділу до визначеного рубежу з метою нанесення вогневого ураження по об’єкту противника.

Всі дії підтримувалися підрозділами авіації Повітряних сил, а також армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України.

За результатами навчання, всі заходи були виконані в повному обсязі, а також планово та своєчасно.

Десантування військових вантажів. Листопад 2021. Фото: ДШВ ЗСУ

Цьому передували заходи планування та підготовки до ведення бойових дій. Десантування бойової техніки, особового складу та вантажів було здійснено на визначену площадку приземлення.

Також, в ході тактичного навчання було відпрацьоване доставлення мінометних підрозділів вертольотами армійської авіації, евакуація поранених та пошкодженої техніки з поля бою.

БМД-2. Листопад 2021. Фото: ДШВ ЗСУ

Після завершення етапу, відбулося урочисте шикування особового складу Десантно-штурмових військ  та бойової техніки. Після цього, молоді строковики Збройних сил України перед досвідченими й загартованими в боях воїнами склали присягу десантника та вдягнули так довгоочікувані марунові берети.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


БМД-2 Десантно-штурмові війська (ДШВ) Житомирщина ЗСУ Іл-76 Навчання Україна