fbpx
Підписано угоду про будівництво катерів OCEA для Морської охорони

Підписано угоду про будівництво катерів OCEA для Морської охорони

OCEA Миколаїв Морська охорона Нібулон Суднобудування Україна Флот

Сьогодні, 22 липня, на території суднобудівного-судноремонтного заводу «Нібулон» відбулося підписання контракту про постачання 20 патрульних катерів OCEA FPB 98 MKI для Морської охорони ДПСУ.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Відбулось це в рамках виконання Договору між Урядом України та Урядом Франції від 19 листопада 2019 року «Щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України». Контракт підписали Голова ДПСУ Сергій Дейнеко та генеральний директор компанії ОСЕА Ролан Жосар

П’ять з цих катерів будуть побудовані на верфі «Нібулон» в Україні, яку було обрано французькою стороною для реалізації проєкту.

«Проєкт передбачався в спільній реалізації з Україною, тому нам важливо було знайти надійного партнера. Ми зробили цей вибір. З компанією «Нібулон» у нас спільні цінності, які єднають, а також компанія має високий рівень професіоналізму і якість роботи. Наразі ми розглядаємо більш широкий напрям нашої співпраці, яка буде спрямована на ринки інших країн», – зазначив директор компанії ОСЕА Ролан Жосар

На суднобудівному-судноремонтному заводі компанії «Нібулон» вже освоїли технологію зварювання корабельного алюмінію.

«Для нас це великий виклик та визнання французької компанії. Ми відроджуємо Дніпро, розбудовуємо український флот і робимо все, щоб Україна була морської країною, а не країною біля моря. Для нас велика честь розбудовувати охоронний сектор України. Ми готові виконати роботу в найкоротший термі» – запевнив генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Опанасович Вадатурський.

 

FPB 98 MKI – це маневрений патрульний катер довжиною 32 метри з легкого алюмінію, який розвиває швидкість до 30 вузлів із дальністю плавання 1200 морських миль і має малу осадку для плавання на мілководді.

Катер OCEA. Фото з відкритих джерел

Кожний катер буде оснащений сучасними системами оптико-електронного спостереження, RIB-човнами для оглядових груп прикордонників.

Катери будуть використовуватися для охорони державного кордону на воді, операцій зі спостереження, нагляду та контролю, пошуково-рятувальних операцій та протидії диверсійно-розвідувальним групам.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


OCEA Миколаїв Морська охорона Нібулон Суднобудування Україна Флот