fbpx
Підрозділ «Аеророзвідка» реорганізовують

Підрозділ «Аеророзвідка» реорганізовують

Військовий інститут телекомунікації та інформатизації Командування військ зв'язку та кібербезпеки Командування об'єднаних сил Реформа Україна

Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка»  реорганізовують.

Про це повідомила пресслужба частини на сторінці у Facebook.

Частина припиняє свою діяльність з березня 2021 року відповідно до пропозицій Командувача військ зв’язку і кібербезпеки генерал-майора Євгена Степаненко.

Після ліквідації «Аеророзвідки», частина підрозділу перейде у підпорядкування Командування об’єднаних сил, а частина стане науковим складом Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Перша пропозиція стосовно ліквідації була відмінена міністром оборони, як така, що не відповідає законодавству України і військово-політичним вказівкам Міністерство оборони України, що передбачають створення Центру інновацій на базі в/ч А2724, – йдеться у повідомленні пресслужби

Система «Дельта»

Центр впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка» здійснила розробку системи забезпечення ситуаційної обізнаності «Дельта», системи відеоспостереження вздовж лінії розмежування на Донбасі та низки безпілотних літальних апаратів роторного типу.

Ці спроможності були набуті бойовим досвідом, досвідом і допомогою союзників з НАТО і звичайно наполегливою працею військовослужбовців.

Система «Дельта» бере участь у міжнародних навчаннях Sea Breeze , Rapid Trident та ін., на території України.

Предметом особливої гордості є її інтеграція з ракетним комплексом «Нептун», – додали у «Аеророзвідці»

Некеровані боєприпаси для БПЛА КЗ-4800

Серед останніх досягнень по розробці безпілотних літальних апаратів мультироторного типу – спільні випробування модернізованих боєприпасів розроблених спільно з заводом «Маяк».

Система відеоспостереження вздовж лінії розмежування була розпочата в січні 2015 року на околицях Донецького аеропорту.

Зараз це розгалужена мережа сотень сенсорів, яка збирає докази агресії РФ та є інструментом цілеуказання.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Військовий інститут телекомунікації та інформатизації Командування військ зв'язку та кібербезпеки Командування об'єднаних сил Реформа Україна