fbpx
Підрозділ тероборони Естонії відправиться в Ірак

Підрозділ тероборони Естонії відправиться в Ірак

Азія Балтія Близький Схід Естонія Європа Ірак Світ

На цьому тижні у Вируському повіті Естонії пройшли останні навчання підрозділу охорони що складається з бійців Кайтселійт (Kaitseliit) ESTGUARD 4, перед його відправленням до Іраку.

Про це повідомляє естонське видання ERR.

Військовослужбовці відпрацювали супровід ВІП-персон, відповідні дії конвою під час протидії засідкам, а також протидію масовим заворушенням, про це повідомила прес-служба Генерального штабу Сил оборони.

“В ході вишколу бійці ESTGUARD 4 довели, що вони нічим не гірші за бійців Скаутського батальйону що беруть участь в зарубіжних місіях. Незважаючи на те, що їхнє головне завдання полягає в готовності захищати свою землю, вони здатні успішно діяти і за кордоном”, – сказав командувач Кайтселійт бригадний генерал Рихо Юхтегі.

За кордоном естонському контингенту доведеться забезпечувати безпеку об’єктів і конвоїв, а також патрулювати місцевість.

Підрозділ сформовано з членів тринадцяти різних підрозділів оборони. Серед них також є люди з досвідом участі у зарубіжних місіях Сил оборони або Кайтселійту.

Підрозділ ESTGUARD 4 візьме участь в місії НАТО в Іраку (NATO Mission Iraq, NMI), яка полягає в підтримці і консультації іракських національних сил безпеки.

NMI почалася в жовтні 2018 році, в її рамках в країні присутні близько 500 військовослужбовців, інструкторів, радників і допоміжних фахівців країн альянсу і його партнерів, таких як Австралія, Фінляндія та Швеція.

Раніше, як повідомляв Мілітарний, Естонія продовжила участь своїх військових в міжнародних місіях у Африці та на Близькому Сході.

Естонські військовослужбовці у Малі

Естонський парламент передбачив можливість залучення до 70 військових силами швидкого реагування НАТО NRF та до 200 військовослужбовців для участі в різноманітних військових операціях в рамках ініціативи готовності НАТО по забезпеченню миру та безпеки на основі розділів VI та VII ООН та інших міжнародних військових операцій у відповідності до принципів та норм міжнародного права.

Окрім того парламент погодив ще на рік участь у навчально-консультаційній місії НАТО в Афганістані RSM, куди може бути направлено до 46 військових Сил оборони Естонії, та участь у військовій місії ЄС в Середземному морі EUNAVFOR Med/Irini (6 військових).

До продовження перебування своїх військових за кордоном також був визначений новий ліміт по чисельності військовослужбовців у місіях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Балтія Близький Схід Естонія Європа Ірак Світ