fbpx
«Південмаш» виготовить два перших ступеня для американських ракет-носіїв Antares

«Південмаш» виготовить два перших ступеня для американських ракет-носіїв Antares

«Південмаш» NASA Northrop Grumman КБ «Південне» Космос Ракетобудування Світ Співпраця США Україна

Державне підприємство «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» продовжить виготовляти для США перші ступені ракет-носіїв Antares.

Про це інформує Мілітарний.

«Південмаш» уклав договір про продовження виготовлення основної конструкції першого ступеня ракет-носіїв Antares, повідомили у пресслужбі державного підприємства.

«Напередодні Різдва підписано новий контракт із нашими американськими партнерами за темою «Антарес», – йдеться у повідомленні.

Замовлено виготовлення основної конструкції першого ступеня (ОКПС) під номерами 21 і 22.

На державному підприємстві повідомили, що з контрактом були проблеми через невизначеність NASA із конфігурацією ракети-носія:

«Слід зазначити, що ситуація тривалий час була невизначеною, оскільки майбутнє проєкту залежало від позиції NASA. Зараз очікування позаду, наш замовник визначився з конфігурацією ракети-носія, що дозволило укласти контракт. Більше того, очікується додаткове підтвердження від NASA, після якого можна буде домовлятися про виробництво ще кількох ОКПС», – повідомили у пресслужбі «Південмашу»

Співробітництво з американцями подовжено на термін до трьох років.

Розробкою ракети-носія займалась американська компанія Northrop Grumman Innovation System (колишня Orbital Sciences Corporation).

Antares складається з двох ступенів. Основну конструкцію першого ступеня розробило ДП «КБ «Південне» та виготовило ДП «ВО ПМЗ» у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та iн.

11 серпня, цього року, о 01 годині 01 хвилині за київським часом із Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США), ракета-носій Antares вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель Cygnus. Це був другий у 2021 році пуск ракети . Вона вивела в космос 3724 кг корисного вантажу NASA для Міжнародної космічної станції.

Перший запуск ракети-носія Antares відбувся 21 квітня 2013 року відповідно до скорегованого плану і був успішним.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Південмаш» NASA Northrop Grumman КБ «Південне» Космос Ракетобудування Світ Співпраця США Україна