fbpx
Південна Корея представила наземний безпілотник USV

Південна Корея представила наземний безпілотник USV

Hanwha Defense Автотехніка Азія БпА (Безпілотні апарати) Південна Корея (Республіка Корея) Світ Технології

Південна Корея представила наземний безпілотник USV з колісною формулою 6х6.

Про це повідомляє Мілітарний.

22 квітня агентство оборонних закупівель Південної Кореї оголосило, що розробка безпілотного наземного автомобіля спостереження (англ. Unmanned Surveillance Vehicle, скор. USV) завершено успішно.

Розробкою машини керувало Агентство з оборонного розвитку Південної Кореї (англ. Agency for Defense Development, скор. ADD), разом з Адміністрацією оборонних програм закупівель Південної Кореї (Defense Acquisition Program administration, скор. DAPA).

Компанія Hanwha Defense відповідала за розробку безпілотного колісного автомобіля 6×6 та інтеграцію зв’язку та системи спостереження на платформу.

Ця безпілотна машина спостереження може бути використана для дистанційного керування механізованими підрозділами по різних місцевостях, включаючи тактичні дороги, бездоріжжя та грунтові дороги, – заявив представник компанії Hanwha Defense.

Наземна бойова машина USV разом з машиною управління

Як заявляється, «вперше в усьому світі середня та велика безпілотні наземні бойові машини перейшли на стадію розробки систем».

Транспортний засіб призначений для виконання різних видів військових операцій, таких як розвідка, цілевказання та безпосереднє вогневе зіткнення з противником.

Розробка USV розпочалася у 2018 році з акцентом на тестуванні та оцінці експлуатаційних можливостей, а також готовності ключових технологій. Під час останніх польових випробувань, проведених у грудні-лютому минулого року, безпілотна система успішно відповідала ключовим оперативним вимогам, достатніми для того, щоб бути розгорнутими у військах.

У березні 2021 року USV досяг рівня технологічної готовності TRL 6 щодо ключових безпілотних технологій, включаючи самостійне керування автомобілем, виявлення/уникнення перешкод та спостереження. TRL 6 – це ключова умова подальшого розвитку повномасштабних систем.

USV може працювати як за допомогою дистанційного керування, так і автономно, тобто у безекіпажному варіанті. Автомобіль може виконувати складні безпілотні функції, такі як слідкування, управління маршрутом руху, виявлення/уникнення перешкод та планування шляху у разі втрати зв’язку.

Автомобіль озброєний кулеметом, встановленим на дистанційно керованому бойовому модулі, розробленим Hanwha Defense. Платформу можна зручно переналаштувати для інших місій, встановивши різне обладнання, таке як оптико-електрона станція чи ретранслятор зв’язку.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Hanwha Defense Автотехніка Азія БпА (Безпілотні апарати) Південна Корея (Республіка Корея) Світ Технології